Panevėžio rajono atstovai patirtį skleidė tarptautinėje konferencijoje Turkijoje

Panevėžio rajono atstovai patirtį skleidė tarptautinėje konferencijoje Turkijoje

JP / Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

Stambule vyko „Erasmus +” KA3 projekto „MOVE-UP“ tarptautinė konferencija „Politika, praktika ir kvalifikacija ankstyvajame vaikų ugdyme” (angl. „Polices and Qualifications in Early Chilhood Education“).

Konferencijoje dalyvavo 250 švietimo atstovų iš įvairių pasaulio šalių: Maltos, Italijos, Kretos, Jungtinių Amerikos valstijų, Airijos, Bulgarijos, Turkijos, Rusijos, Lietuvos. Tris dienas buvo dalijamasi patirtimi, diskutuojama apie ankstyvojo vaikų ugdymo svarbą, socialinį emocinį ugdymą, mokytojų kvalifikacjią.

Panevėžio rajono Dembavos lopšelio-darželio direktorė Daina Murauskienė ir mokytoja Inga Širmulienė konferencijoje skaitė pranešimą „Asmenybę ugdantis darželis“, Švietimo centro direktorė Jurgita Vaitiekūnienė ir Naujamiesčio lopšelio-darželio direktorė Ramutė Skrickienė vedė praktinį užsiėmimą „100 vaiko kalbų“.

BIC

Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Algirdas Kęstutis Rimkus su delegacijos atstovais dalyvavo panelinėje diskusijoje, kurioje išsakė mintis apie šio tarptautinio projekto svarbą Panevėžio rajone.

Džiaugiamės galimybe skleisti patirtį tarptautiniame kontekste, diskutuoti aktualiomis temomis su kitų šalių atstovais.

Konferenciją organizavo Turkijos privačių mokyklų tinklas „Doga School“, kurios šūkis yra „Puikus vaikų vaikų išsilavinimas pakeis pasaulį!“ (angl. „Well educated children will change the world!“).

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.