Panevėžio rajone vyro pervažiuota žmona sunkios būklės: paniro į komą

Panevėžio rajone vyro pervažiuota žmona sunkios būklės: paniro į komą

Jurgita KASPERAVIČIŪTĖ (TV3) / Lrytas.lt nuotr.

Dėl sukeltos avarijos, per kurią buvo sunkiai sužalota žmona į teismą ketvirtadienį atvežtas vyras, 59-erių Naujamiesčio kaimo gyventojas Kęstutis Šuliokas, dengėsi popieriaus lapais. Teismas prokuroro skundą patenkino ir įtariamąjį suėmė 15-kai parų.

Vyras įtariamas ne tik girtas automobiliu sužalojęs žmoną, bet ir pusę paros nieko nedaręs, kad iš mirties besivaduojančiai žmonai būtų iškviesta pagalba.

BIC

Teisme vyras teisinosi kad kaltę jaučia, tačiau neigė tai daręs tyčia. Esą daug ko neprisimena, nes buvo girtas.

Aiškėja, kad pusę paros lovoje skausmus kentusiai moteriai pagalbą išvietė giminaičiai, kai dejonių neapsikentęs vyras paskambino ir pasisakė svainiui, kas įvyko.

Tuo metu sunkius sužalojimus patyrusi žmona vis dar akylų medikų rankose. Moters būklė sunki. Dėl plėštinių žaizdų, suknežinto veido, lūžusio krūtinkaulio moteris panirusi į dirbtinę komą.

„Būklė yra sunki. Ji nesąmoninga, bet ir sąmonės įvertinti negalime, nes ligonė dėl daugybinių sužalojimų, lūžimų, krūtinkaulio lūžimo pagrinde ir dėl veido, kadangi žaizdos dar labiau patino ji prijungta prie dirbtinės ventiliacijos aparatų“, – pasakojo Respublikinės Panevėžio ligoninės Reanimacijos skyriaus vedėja Eugenija Reinikovienė.

E. Reinikovienė.

Medikai neslepia, radę ir senų kaulų lūžių. Tačiau ar tai nuo smūgių, ar nuo kitokių nelaimių, atsakyti negali. Nors į viešumą išlindusi šeimos drama atskleidė liūdną šeimos gyvenimą – kuriame moteris tyliai kentė vyro smurtą.

„Ten matosi du seni lūžimai ir dar jai yra operuota kairė ranka. Ten matosi sena įdėta plokštė po žąsto galvutės lūžimo“, – pasakojo gydytoja E. Reinikovienė.

Kad vyras smurtavo prieš žmoną prasitarė ir kalbinami poros kaimynai. Tačiau šie nesikišo. Ir tądien keli žmonės matė kaip moteris buvo parblokšta sutuoktinio su mašina, kai mėgino užstoti kelią ir neleisti jam važiuoti nusipirkti degtinės.

TS-LKD

Modelis

Šypsena

Lukdas

Dizainas

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.