Panevėžio rajone užsidegė medienos apdirbimo įmonė

AutoriusJPFotoRIMVYDAS ANČEREVIČIUS

Panevėžio rajone, Berčiūnų kaime, penktadienį užsidegė medienos apdirbimo įmonė, pranešė Bendrasis pagalbos centras.

Kaip nurodė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, gaisras kilo priestate apie 16 val., po pusvalandžio jis lokalizuotas.

Gesinimo darbus vykdo penkios autocisternos, apie nukentėjusiuosius nepranešama.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Utenoje per gaisrą garaže žuvo žmogus

confident-noyce

Kaune dūmų detektorius pranešė apie prisvilusį puodą

confident-noyce

Panevėžio rajone užsidegus garažui sudegė šešios transporto priemonės, nukentėjo žmogus

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau