Panevėžio rajone šventiškai paminėta Lietuvos narystės NATO sukaktis

Panevėžio rajone šventiškai paminėta Lietuvos narystės NATO sukaktis

JP / Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

Šiandien Panevėžio rajono savivaldybėje iškilmingai paminėtos Lietuvos narystės Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje (NATO) 15-osios metinės. Šventės šūkis „15 metų su NATO mes saugūs!“

Savivaldybės administracijos didžiosios salės foje 11 val. vyko karinių fotografijų parodos atidarymas. Nuotraukų autorius – karo medicinos tarnybos Pirminės karių sveikatos priežiūros centro Panevėžyje viršininkas majoras Vygintas Sereika – pasidalijo įspūdžiais, patirtais fiksuojant įtampos, emocijų bei netikėtumų kupinas karių gyvenimo akimirkas, apžvelgė kariuomenės veiklos privalumus NATO sudėtyje.

BIC

11.30 val. vyko Lietuvos ir NATO vėliavų iškėlimo ceremonija prie Savivaldybės administracijos pastato.

Iškilmėse dalyvavo Savivaldybės vadovai, darbuotojai, Alfonso Smetonos šaulių 5-osios rinktinės ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės nariai, svečiai.

Šventinę nuotaiką palaikė Panevėžio rajono Šilagalio kultūros centro varinių pučiamųjų instrumentų orkestro „Sklepučini“ atliekami kūriniai.

Susirinkusiuosius su Lietuvai svarbia sukaktimi pasveikino Panevėžio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius. Vicemeras pabrėžė Lietuvos narystės Aljanse svarbą ir įsipareigojimus.

„Mūsų šalis, 2004 metų kovo 29 dieną tapusi visateise NATO nare, ne tik solidariai prisideda prie regiono, Europos ir pasaulio taikos palaikymo, bet ir užtikrina Lietuvos piliečių saugumą, laisvę ir klestėjimą“, – sakė mero pavaduotojas.

Kariai kartu su šauliais iškilmingai iškėlė Lietuvos ir NATO vėliavas.

Savivaldybės administracijos direktorius Eugenijus Lunskis pakvietė karius vėliavas pagerbti salvėmis. Nuaidėjo trys salvės – už Lietuvos kariuomenę, už NATO, už Lietuvą Tėvynę ir Panevėžio rajoną.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.