Panevėžio rajone nuo sausio 1 d. mažės vandens kainos

Panevėžio rajone nuo sausio 1 d. mažės vandens kainos

JP / JP nuotr.

Panevėžio rajono savivaldybės taryba šiandien patvirtino naujas – mažesnes – UAB „Aukštaitijos vandenys“ tiekiamo geriamojo vandens ir nuotekų kainas. Tarifai nustatyti atsižvelgus į Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos suderintas perskaičiuotas vandens kainas (be PVM).

Nuo sausio 1 dienos daugiabučių gyventojai, kuriems tiekiamas vanduo apskaitomas bute, už 1 kub. m vandens mokės 0,56 Eur, tvarkomų nuotekų kub. m – 0,76 Eur. Bendra kaina – 1,32 Eur už kub. m.

Daugiabučių gyventojai, atsiskaitantys pagal namo įvado rodmenis, už vandenį ir nuotekas mokės 1,20 Eur už kub. m.

BIC

Individualių namų savininkai už 1 kub. m šalto vandens tiekimą mokės 0,52 Eur, nuotekų tvarkymą – 0,69 Eur. Bendra kaina – 1,21 Eur už kub. m.

Savivaldybės tarybai nustačius naujas perskaičiuotas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas UAB „Aukštaitijos vandenys“ vartotojų mokama suma už paslaugas mažės 6 euro centais mažiau.

Atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros ir vartotojų aptarnavimo paslaugos kaina vartotojams išlieka ta pati.

Gyventojai už UAB „Aukštaitijos vandenys“ suteiktas paslaugas naujomis kainomis galės atsiskaityti nuo 2017 m. vasario mėn. (už 2017 m. sausio mėnesį suvartotą geriamąjį vandenį ir nuotekų tvarkymą).

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.