Panevėžio rajone liūčių nuniokotą melioracijos sistemą atkurs ES Solidarumo fondo lėšomis

Panevėžio rajone liūčių nuniokotą melioracijos sistemą atkurs ES Solidarumo fondo lėšomis

JP / JP nuotr.

Iš Lietuvai Europos Sąjungos Solidarumo fondo skirtų 17 mln. Eur pažeistai melioracijos infrastruktūrai atkurti Panevėžio rajono savivaldybė gavo 705 270 Eur.

Šios žemės ūkio ministro įsakymu skirtos lėšos bus naudojamos melioracijos griovių ir juose esančių statinių, nukentėjusių nuo praėjusiais metais siautusių liūčių, remontui.

Savivaldybės tarybos patvirtintoje skirtų lėšų panaudojimo programoje didžioji dalis skiriama magistralinių melioracijos griovių tvarkymui – šienavimui, krūmų kirtimui, drenažo žiočių atnaujinimui, griovių dugno valymui). Šiam tikslui numatyta 74,6 proc. lėšų – 526 tūkst. Eur.

BIC

16,4 proc. lėšų – 116 tūkst. Eur skiriama drenažo ir jo statinių atstatymo darbams, 9 proc. – 63 tūkst. Eur  – tiltų remontui.

Įgyvendinant programą bus suremontuota apie 42 km griovių, 34 vandens pralaidos, 34 ha sausinimo sistemų.

Atlikus numatytus darbus, bus užtikrintas žemės savininkų ir kitų naudotojų žemėje esančių valstybei nuosavybės teise priklausančių melioracijos įrenginių tinkamas veikimas.

AIK

Labirintų parkas

Mano namukas

Biuro verslas

Dattoo tattoo

Panevėžio gimtadienis

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.