Panevėžio rajone apsilankys unikalus namas ant ratų

Panevėžio rajone apsilankys unikalus namas ant ratų

JP / Organizatorių nuotr.

Rytoj 10 val. į Ramygalos Laisvės aikštę ir 14.30 val. prie Naujamiesčio seniūnijos pastato atvyks iš įvairių senų nenaudojamų daiktų sukonstruotas namas ant ratų. Šis unikalus mobilus įrenginys sukurtas įgyvendinant projektą „Darnūs namai“.

Renginių metu gyventojai bus informuojami apie atsakingą vartojimą, atliekų prevenciją ir tvarkymą, turės galimybę pasisemti idėjų, kaip kūrybingai iš nereikalingų rakandų susikurti naują, įdomų namų interjerą, sužinoti, kaip darnaus gyvenimo principų kasdienybėje laikosi žinomi žmonės.

Lankytojams bus surengtos kūrybinės dirbtuvės, viktorina, siūlomi interaktyvūs žaidimai, demonstruojamos instaliacijos.

BIC

Renginių dalyvių laukia išskirtiniai projekto prizai bei įdomūs pokalbiai su projekto „Darnūs namai“ keliaujančia komanda ir savivaldos specialistais. Socialinių akcijų metu bus kalbama apie atsakingą vartojimą atliekų prevencijos ir tvarkymo srityje, atkreipiamas visuomenės dėmesys į žiedinę ekonomiką, klimato kaitą ir kitus svarbius faktorius.

Darnaus namo ant ratų kelionės po Lietuvos savivaldybes organizuojamos Aplinkos ministerijos iniciatyva. Atsakingo vartojimo idėjas propaguojantis projektas „Darnūs namai“ paprastais gyvenimiškais pavyzdžiais parodo, kaip kiekvienas galime prisidėti prie aplinkos išsaugojimo ir sukauptas senienas paversti naujais, vertingais daiktais.

Projekto „Darnūs namai“ įgyvendinimo laikotarpiu numatyta net 120 socialinių akcijų visoje šalyje. Unikalios ekspozicijos ir socialinių akcijų turas vyks iki liepos mėn. pabaigos.

Projektas vykdomas Aplinkos ministerijos iniciatyva ir finansuojamas ES paramos lėšomis.

Mano namukas

Dima Bilan

Modelis

Dizainas

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.