Panevėžio rajonas pasitinka karantiną

Panevėžio rajonas pasitinka karantiną

Arneta MATUZEVIČIŪTĖ / JP nuotr.

P. Žagunis.

Kaip Panevėžio rajonas pasitinka karantiną, klausiame Panevėžio rajono mero Povilo Žagunio.

 – Ar keisis Panevėžio rajono savivaldybės administracijos darbas?

– Kol kas administracijos darbo keitimas neplanuojamas, bet sekamos valstybinių institucijų rekomendacijos ir jų laikomasi. Tiek savivaldybėje, tiek visose įstaigose stengiamasi palaikyti tvarką.

BIC

 – Ar turite jau atgarsių iš rajono verslininkų, įstaigų, žmonių?

– Kol kas visiškai nieko. Vakar kalbėjome su keliais švietimo įstaigų vadovais, bendraujame, nuolatos palaikome kontaktą. Raginame padėti žmonėms. Penktadienį darželiai vaikus dar priiminėjo, stebime situaciją, kiek vaikų atėjo. Kol kas sekame situaciją, o įtakoti ją galime tiek, kiek yra rekomendacijų.

 – Papildomų rekomendacijų kol kas neturite?

– Yra direktoriaus įsakymas atšaukti visus renginius, susibūrimus ir imtis papildomų priemonių. Yra valstybiniai nurodymai ir švietimo įstaigoms, ir viešosioms įstaigoms. Laikomės didesnės sanitarijos ir tikimės, kad viskas greitai pasibaigs.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

2 KOMENTARAI

  1. Meras atsikvošės tik tada, kai sėdės už grotų. Panevėžio rajono poliklinikos darbuotojai verčiami eiti nemokamų atostogų, nesutinkantiems tai padaryti grasinama nemalonumais ateityje. Daug darbuotojų įbauginti jau sutiko pasirašyti prašymus, kad tik išsisaugotų darbo vietas ir nesulauktų „valdžios“ keršto.
    Darbuotojų priverstinio atleidimo galimi iniciatoriai yra savivaldybės meras Povilas Žaguinis ir vyr. gydytojos pavaduotoja Danutė Pajėdienė. Tokiu būdu „taupomi“ savivaldybės ir poliklinikos pinigai išrinktiesiems vadovams gaunantiems tūkstantines eurų algas plius visokios premijos. Tuo metu, kai vieni darbuotojai priverstinai atleidžiami, kiti (atrinkti pagal lojalumą valdžiai medikai) nelegaliai “dirba nuotoliniu būdu saviizoliacijoje“ medicinos punktuose Bernatonyse, Piniavoje, Berčiūnuose. Seselės verčiamos dibti kartu su medikėmis kurios parvažiavę iš užsienio ir turi save izoliuoti. Medicinos punktai yra gvenamų namų patalpose kur vaikšto ir gyvena sveiki žmonės. Toks savivaldybės įmonės darbų organizavimas yra nusikalstamas. Būtų gerai patikrinti ir apklausti visus darbuotojius kurie staiga „savo noru“ šiomis dienomis išėjo atostogų ir surinkus medžiagą perduoti prokuratūrai.

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.