Panevėžio PPAR viešėjo Žurnalistų sąjungos vadovai

Panevėžio PPAR viešėjo Žurnalistų sąjungos vadovai

0

JP / Panevėžio PPAR nuotr.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Lietuvos žurnalistų sąjungos atstovai.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Lietuvos žurnalistų sąjungos atstovai. Su Panevėžio PPAR vadovais buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės bei sutarta dėl šiais metais Panevėžyje organizuojamos Spaudos dienos.

Panevėžio PPAR apsilankę LŽS pirmininkas Dainius Radzevičius, LŽS pirmininko pavaduotojas Rolandas Meiliūnas bei žurnalistas Arūnas Milašius, susitikime su Panevėžio PPAR generaliniu direktoriumi Visvaldu Matkevičiumi aptarė Panevėžio regiono verslininkų ir žiniasklaidos bendradarbiavimą. „Džiaugiamės, kad Aukštaitijos žurnalistai nuolat domisi ir verslo tema. Visada smagu leidiniuose, interneto portaluose skaityti žinias, kurios garsina mūsų krašto verslą. Itin vertiname Panevėžio žurnalistų sugalvotą „Spaudos klubo“ idėją“, – susitikime akcentavo Panevėžio PPAR generalinis direktorius.

Taip pat susitikime buvo susitarta dėl šiais metais Panevėžyje ketinamos organizuoti Spaudos atgavimo dienos. „Jau keleri metai Panevėžyje žiniasklaidos atstovams gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo dienos proga, organizuojama šventė. Džiugu, kad prie to prisideda verslininkai. Tačiau šiemet nutarėme šią šventę dar labiau paįvairinti“, – sakė LŽS pirmininko pavaduotojas R. Meiliūnas.

BIC

Gegužės mėn., minint Spaudos atgavimo dieną, Panevėžyje ketinama apdovanoti geriausius Aukštaitijos žurnalistus. „Mielai sutikome bendradarbiauti rengiant žurnalistų profesinę šventę. Apdovanosime ir geriausius, ir šmaikščiausius, ir, žinoma, profesionaliausius žurnalistus“, – teigė Panevėžio PPAR generalinis direktorius V. Matkevičius.

LŽS atstovai taip pat šiandien susitiko su Panevėžio rajono meru Povilu Žaguniu, apsilankė naujienų portalo „Jūsų Panevėžys“ redakcijoje, taip pat susitiko ir su naujuoju J. Miltinio dramos teatro vadovu Linu Zaikausku.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.