Panevėžio PPAR pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Nacionaliniu kraujo centru atnaujinta

Panevėžio PPAR pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Nacionaliniu kraujo centru atnaujinta

JP / Panevėžio PPAR nuotr.

IMG_5062Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir Nacionalinis kraujo centras pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Šia sutartimi įstaigos įsipareigojo organizuoti neatlygintinos kraujo donorystės akcijas bei dalintis informacija apie kraujo donorystę su Panevėžio PPAR nariais, įsipareigojo plėtoti veiklas, bendradarbiauti įgyvendinant įvairius bendrus projektus.

Pasak NKC direktorės Joanos Bikulčienės, tai pirmas toks atvejis Lietuvoje, kai sutartis pasirašoma su Prekybos, pramonės ir amatų rūmais.

„Nors su Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmais bendraujame jau ne vienerius metus, tačiau šią mūsų draugystę įforminome ir oficialiai – sutartimi. Tai tik dar sutvirtėjo mūsų bendradarbiavimas vardan kilnaus tikslo“, – sakė J. Bikulčienė.

BIC

Bendradarbiavimo sutartį pasirašęs Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas pasidžiaugė, kad ne viena Panevėžio įmonė, įstaiga nelieka abejinga neatlygintinai kraujo donorystei.

„Tapo tradicija, kad Nacionalinis kraujo centras jau keleri metai dalyvauja Panevėžio PPAR organizuojamoje parodoje „EXPO Aukštaitija“. Džiaugiamės, kad galime daryti gerus darbus kartu. Itin džiugu, kad prie neatlygintinos kraujo donorystės sklaidos prisijungia ir Rūmų nariai. Neatlygintinos kraujo donorystės akcijos vis populiarėja ir donorais tampa vis daugiau Rūmų įmonių darbuotojų“, – sakė Panevėžio PPAR prezidentas S. Gailiūnas.

Esminis bendradarbiavimo tikslas – stiprinti ir plėtoti draugiškus, pilietiškai aktyvius santykius tarp NKC ir Panevėžio PPAR, skirti ypatingą dėmesį neatlygintinos kraujo donorystės programų vystymui, organizuoti bei dalyvauti bendruose kraujo donorystę skatinančiuose projektuose, kraujo donorystės akcijų metų skleisti informaciją apie Panevėžio PPAR vykdomas programas ir kitas veiklas.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.