Panevėžio PPAR kviečia į seminarą

Panevėžio PPAR kviečia į seminarą

1

JP / JP nuotr.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia į seminarą „Įmonės/įstaigos dokumentų valdymas 2016 metais: naujausių pakeitimų ir kitų aktualių reikalavimų praktinis taikymas“. Seminaras vyks sausio 21 d.

Seminare nagrinėjami dokumentų rengimo taisyklių 2015 m. rugpjūčio 6 d. pakeitimai, aktualūs teisės aktų rengimo ir įforminimo reikalavimai, aptariami dokumentų rekvizitai, kurių variantų pasirinkimas ir užrašymas dokumentuose dažnai klaidingas, dokumentų administracinės kalbos ypatumai, būdingiausios kalbos klaidos, pagrindinio antspaudo vartojimo atvejai dokumentuose. Seminaro metu pateikiama ir analizuojama labai daug dokumentų iliustracinių pavyzdžių.

Antrojoje seminaro dalyje aptariami aktualūs dokumentų tvarkymo ir apskaitos reikalavimai: dokumentų registravimas, bylų sudarymas darbo vietose (padaliniuose) ir jų apskaita.

BIC

Seminaro lektorė – Vilniaus Gedimino technikos universiteto profesorė, dr. Virginija Chreptavičienė.

Seminaro data – 2016 m. sausio 21 d., 10-15 val. (6 ak. val.)

Seminaro vieta – Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų trečio aukšte salėje (Respublikos g. 34, Panevėžys).

Seminaro kaina Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams – 35 Eur, ne nariams – 55 Eur (PVM į seminaro kainą įskaičiuotas).

Išankstinė registracija būtina.

Registruotis galite el. paštu: kristina.buikaite@chambers.lt arba tel. 8 45 59 63 55.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

1 KOMENTARAS

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.