Panevėžio policijos pareigūnai atidavė pagarbą žuvusiam kolegai papildyta

Panevėžio policijos pareigūnai atidavė pagarbą žuvusiam kolegai papildyta

JP, BNS / DELFI, Rimvydo ANČEREVIČIAUS nuotr.

Šiandien palaidotas tarnybos metu žuvęs Mažeikių rajono policijos komisariato tyrėjas Saulius Žymantas, pagarbą jam policijos pareigūnai atidavė minutei įjungdami tarnybinių automobilių švyturėlius.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pagarbą žuvusiam kolegai atidavė įjungę automobilių švyturėlius, susirinkę Ramygalos gatvėje, prie Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos.

BIC

Žuvusiam Mažeikių rajono policijos komisariato tyrėjui Sauliui Žymantui, apsilankę jo laidotuvėse, pagarbą atidavė ir Panevėžio apskrities Vyriausiojo apskrities komisariato viršininkas Rimantas Bobinas bei pavaduotojas Mindaugas Ambraziūnas.

„Tai mūsų bendruomenės narys, kolega buvo ir nėra smagu vykti palydėti į Amžinojo poilsio vietą pareigūną. Jis žuvo atlikdamas pareigą. Gedėjo visa Lietuva ir dalis pareigūnų, kiek tai leidžia karantinas, atvykome atsisveikinti į Viekšnius“, – nedaugžodžiavo R. Bobinas.

R. Bobinas.

Penktadienį tarnybos metu nušautas S. Žymantas palaidotas Mažeikių rajone, Viekšniuose.

Laikantis šalyje galiojančio karantino sąlygų, pareigūno laidotuvėse dalyvavo policijos vadovai, bendražygiai, pareigūnai iš visų šalies apskričių.

Laidotuvėse grojo reprezentacinis Vidaus reikalų ministerijos pučiamųjų orkestras, policijos kinologai su tarnybiniais šunimis suformavo iškilmingą eiseną, kurioje dalyvavo ir tarnybos metu nušauto pareigūno šuo Grantas, taip pat Vadovybės apsaugos departamento, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Muitinės departamento, Kalėjimų departamento kinologai su tarnybiniais šunimis.

Pagerbiant kolegą, pirmadienį visoje šalyje policijos pareigūnai vidurdienį vienai minutei išlipo iš tarnybinių automobilių, įjungė švyturėlius ir atidavė pagarbą, taip palydėdami ir pagerbdami žuvusį kolegą.

Taip pat pirmadienį nuo 7 iki 22 val. visuose policijos komisariatuose trečdaliu nuleistos policijos vėliavos arba ant jų užrišta gedulo juosta.

40-metis pareigūnas, kinologas S. Žymantas žuvo penktadienio rytą, atvykęs į iškvietimą Birbiliškės dėl psichologinio smurto.

Mirtinus šūvius į pareigūną paleidęs Stasys Brasas pareigūnus pasitiko šūviais, įvykio metu taip pat buvo sužeista policijos pareigūnė, jos gyvybei pavojus negresia.

Paleidus šūvius į pareigūnus, namas buvo padegtas.

Gaisrą užgesinus, name buvo rastas kūnas ir ginklas, vėliau nustatyta, jog gaisravietėje rastas S. Braso kūnas.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.