22.8 C
Panevėžys
Trečiadienis, 7 birželio, 2023

Panevėžio policija prašo padėti atpažinti alkoholinių gėrimų pavogusį vyrą

AutoriusJPFotoPOLICIJOS
Įtariamasis vagyste.

Panevėžio policija prašo padėti atpažinti vyrą, kuris, kaip įtariama, iš parduotuvės pavogė alkoholinių gėrimų.

Kovo 23 d., iš Ramygalos g. esančios maisto prekių parduotuvės nenustatytas asmuo pavogė alkoholinio gėrimo butelį. Nuostolis – 22,99 eurų.

Atpažinus asmenį, prašoma pranešti Panevėžio apskr. VPK, Panevėžio miesto ir rajono PK Veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai G. Vilniškytei, tel. +370 664 22716, el. p. gintare.vilniskyte@policija.lt.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Pakruojyje iš nepilnamečio pagrobtas mobilaus ryšio telefonas

confident-noyce

Pabradėje iš namo dingo 100 tūkst. eurų

confident-noyce

Nuo policijos bėgęs neblaivus ir be teisių vairuotojas atsitrenkė į elektros stulpą

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau