Panevėžio policija nutraukė aplinkoje nesiorientuojančio vairuotojo kelionę

Panevėžio policija nutraukė aplinkoje nesiorientuojančio vairuotojo kelionę

Tomas MARKELEVIČIUS (15MIN.LT) / Tomo MARKELEVIČIAUS (15MIN.LT) nuotr.

Penktadienio vakarą Panevėžio policijos pareigūnai sustabdė įtartiną vairuotoją. Nors vyras buvo blaivus, jo sveikatos būklė sukėlė įtarimų. Vairuotojas perduotas medikams.

„Opel“ vairavęs vyras Panevėžio policijos patrulių dėmesį patraukė tuomet, kai Stoties ir S. Kerbedžio gatvių sankryžą kirto degant raudonam šviesoforo signalui.

BIC

Pareigūnai nusprendė dėl pažeidimo vairuotoją sustabdyti, tačiau šis policijos reikalavimui nepakluso.

Nors „Opel“ vairuotojas nuo pareigūnų sprukti nebandė, tačiau sustoti jis taip pat neketino. Važiuodamas kelių dešimčių kilometrų per valandą greičiu jis kartais paleisdavo vairą ir demonstravo kitus sunkiai paaiškinamus gestus.

Galiausiai vairuotoją pavyko sustabdyti ties S. Kerbedžio ir Smėlynės gatvių sankryža. Pareigūnai vairuotojo paprašė papūsti į alkoholio matuoklį, tačiau prietaisas parodė nulius.

Tuomet dar vienas testas buvo atliktas su kito ekipažo turimu matuokliu, tačiau ir šis rodė, jog vairuotojas nėra išgėręs.

Policijos pareigūnai sunerimo dėl vairuotojo sveikatos būklės, mat šis elgėsi ne visai adekvačiai.

Vairuotojas pasakojo su realybe prasilenkiančias istorijas, teigė, kad į Panevėžį atvažiavo iš Šiaulių, demonstravo savo kompaktinių diskų kolekciją. Vyro minčių šuoliai bendraujant policijos pareigūnus privertė imtis kitokių priemonių.

Kadangi tokios būklės vairuotojas toliau dalyvauti eisme saugiai negalėjo, policijos pareigūnai pakvietė medikus.

Vyras buvo išvežtas į ligoninę. 

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.