Panevėžio pirtininkai sunerimę dėl pirties ateities

Panevėžio pirtininkai sunerimę dėl pirties ateities

JP, GNTV / GNTV nuotr.

untitledPanevėžio miesto valdžiai priėmus sprendimą miesto poliklinikoje įrengti nemokamus dušus socialiai remtiniems gyventojams, sunerimę pirties mėgėjai kreipėsi į Panevėžio tarybos narius su prašymu atkreipti dėmesį į miesto pirties problemas.

Pasak pirtininkų atstovo Andriaus Buterlevičiaus, po valdžios sprendimo nemokamų dušų įrengimui miesto poliklinikoje skirti per 100 tūks. eurų, pasklido gandai, kad miesto pirtį ruošiamasi uždaryti. Tad pirtininkai, surinkę kone 500 parašų, raštu kreipėsi į miesto tarybos narius.

Pasak A. Buterlevičiaus, žmonės į miesto pirtį ateina ne tik nusiprausti, pirtis tai tam tikra laiko praleidimo forma, kur žmonės susirenka pasisveikatinti, pabendrauti.

BIC

Šiandien miesto pirtis neatitinka paprasčiausių higienos normų, rašoma pirties mėgėjų kreipimesi. Per kiaurą stogą po lietaus bėga vanduo, neveikia ventiliacija, apipelijusios sienos, o kainos lyginant su Panevėžio rajono pirčių kainomis – dvigubai didesnės. Todėl Panevėžio pirties mėgėjai kreipiasi į miesto tarybos narius, prašydami imtis priemonių šioms problemoms spręsti.

Miesto savivaldybės mero pavaduotojas Petras Luomanas sutinka, kad pirčiai reikalingas remontas, bet abejoja ar mokesčių mokėtojų pinigais tikslinga tą remontą atlikti.

Vicemeras P. Luomanas teigia, kad sprendimą dėl Panevėžio miesto pirties turės priimti miesto taryba.

gntv-logo

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

1 KOMENTARAS

  1. Na kaipgi, kur gali pakvipti pinigais, ten ir Buterlevičius… O kodėl savivaldybė (ir aš tame tarpe kaip mokesčių mokėtojas) turi finansuoti UAB’ą ?

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.