Panevėžio pataisos namai įgyvendins naują personalo mobilumo projektą

Panevėžio pataisos namai įgyvendins naują personalo mobilumo projektą

JP / JP nuotr.

Panevėžio pataisos namai pasirašė dotacijos sutartį su Švietimo mainų paramos fondu įgyvendinti Erasmus+ programos projektui „Aukšta kvalifikacija – sėkminga organizacija“. Pagal šią sutartį Panevėžio pataisos namams yra skirtas 10 780 eurų finansavimas projekto veikloms vykdyti. Projektas įgyvendinimo laikotarpis – vieneri metai.

Projekto tikslas – tobulinti nuteistųjų profesinio mokymo srityje dirbančių specialistų kvalifikaciją, siekiant optimizuoti profesinio mokymo procesą Panevėžio pataisos namuose ir didinti nuteistųjų motyvaciją nuolatiniam mokymuisi.

Projekto metu bus organizuoti du darbo stebėjimo vizitai (po keturis dalyvius) į partnerių institucijas užsienyje (Norvegijoje ir Vokietijoje), kurių metu Panevėžio pataisos namų dirbantieji stebės įkalinimo įstaigose ar mokymo institucijose nuteistiesiems organizuojamas švietimo / mokymo veiklas.

BIC

Tikimasi, kad projekto metu išaugusi dirbančiųjų kvalifikacija sudarys prielaidas pataisos įstaigoje sukurti tokią mokymosi aplinką, kad būtų patenkinti kiekvieno nuteistojo individualūs poreikiai, užtikrinta visapusiška asmenybės plėtra, kad nuteistieji įgytų vidinę motyvaciją dalyvauti mokymo procese bei sugebėtų prisitaikyti prie socialinių ir ekonominių pokyčių po bausmės atlikimo.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.