5.7 C
Penktadienis, 19 balandžio, 2024

Panevėžio orientacininkai džiaugiasi rezultatais

Savaitgalį Marcinkonių ir Druskininkų apylinkėse vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas. Daugiau kaip 500 sportininkų ir 165 komandos varžėsi vidutinės trasos ir estafečių varžybose.

Varžybose sėkmingai pasirodė Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro sportininkai. Vidutinėje trasoje vaikų grupėje 5 vietą užėmė Gytis Dauknys. Jaunučių berniukų grupėje Adomas Repšys tapo vicečempionu, Domantas Balčiūnas užėmė 5 vietą, mergaičių jaunučių grupėje Solveiga Kaluinaitė buvo 9, jaunių merginų grupėje Laura Pilipaitė – 10.

Kur kas gausesnis medalių lietus buvo estafečių varžybose. Vaikų grupėje Dovydas Šinkevičius, Tadas Žiezdrys ir Gytis Dauknys užėmė trečią vietą. Jaunučių mergaičių tarpe čempionėmis tapo Martyna Baranauskaitė, Neda Pruščikaitė ir Solveiga Kaluinaitė. Jaunių grupėje Panevėžio KKSC merginos ir vaikinai pasipuošė sidabro medaliais. Vicečempionėmis merginų jaunių grupėje tapo Austėja Aleksandravičiūtė, Laura Pilipaitė ir Raminta Staškevičiūtė, vaikinų jaunių grupėje – Adomas Repšys, Domantas Balčiūnas ir Paulius Rimša. Sportininkus šioms varžyboms ruošė treneriai Vilma Rudzenskaitė ir Algirdas Šalkauskas.

Gegužės 30-31 dienomis Latvijos miesto Tukums apylinkėse vyks Baltijos šalių čempionatas. Lietuvos jaunučių ir jaunių rinktinėse bėgs Domantas Balčiūnas, Raminta Staškevičiūtė ir Aistė Mackevičiūtė.