Panevėžio opozicija prašo sušaukti neeiliniį nuotolinį tarybos posėdį

Panevėžio opozicija prašo sušaukti neeiliniį nuotolinį tarybos posėdį

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Rimvydo ANČEREVIČIAUS nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybės Tarybos opozicija, nesulaukusi kvietimo surengti posėdį, išplatino kreipimąsi adresuotą merui Ryčiui Mykolui Račkauskui. Prašoma surengti neeilinį Tarybos posėdį.

Sudėtingas laikotarpis įpareigoja

Kreipimasis prasideda tokiais žodžiais:

BIC

„Gyvename ypatingai sudėtingu laikotarpiu. Toliau plintant koronavirusui, visi Tarybos nariai turime dirbti sutelktai. Gauname daug prašymų, klausimų, į kuriuos ne visada galime atsakyti, nes nevykstant jokiems bendriems pasitarimams, opozicijos nariai yra atriboti nuo informacijos ir sprendimų priėmimo.

Pasigendame telkiančios lyderystės, kuri šioje sudėtingoje situacijoje yra labai svarbi ir reikalinga. Norime atsakingai prisidėti organizuojant darbus, priemones, teikiant pasiūlymus.“

Pasirašė opozicionieriai

Kreipimąsi pasirašė opozicijos Tarybos nariai: Indiana Grigienė, Jurga Girdzijauskienė, Marius Mališauskas, Vitalijus Satkevičius, Gema Umbrasienė, Maurikijus Grėbliūnas, Mantas Leliukas, Viktorija Polzunovaitė, Rimantas Ridikas, Ričardas Bakanauskas, Erika Kosej.

I. Grigienė.

Nori dirbti drauge

Pasak Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos pirmininkės Indianos Grigienės, kreipimasis – tai ne noras kritiniu momentu įgelti valdančiajai daugumai, bet noras dirbti kartu Panevėžiui.

„Norime ne tik realią situaciją Panevėžio mieste, bet ir norime dirbti drauge ir padėti kuo galime. Juolab kad darbų yra susikaupę begalė. Tai ir pagalba medikams, ir apsauginių priemonių pirkimas, ir pagalba senoliams – labiausiai rizikingai panevėžiečių grupei bei negalią turintiems, ir gatvių bei daugiabučių namų dezinfekcija, priemonės verslui. Surašėme 14 punktų, kuriuos būtina spręsti ir juos visus būtina aptarti“, – aiškino priežastis, kodėl būtina sukviesti neeilinį Tarybos posėdį.

Rengia kitos savivaldybės

Konservatorė I. Grigienė teigė, kad Tarybos posėdį galima surengti virtualiu būdu.

„Vadovaujantis šalies įstatymu prašome kuo skubiau sušaukti Tarybos posėdį, organizuojant jį virtualiu būdu. Tokius virtulius posėdžius rengia daugelis kitų Lietuvos savivaldybių“, – kvietė ir Panevėžio politikus spręsti svarbias problemas virtualiai.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.