Panevėžio muzikinis teatras ir toliau lieka be naujo vadovo naujo vadovo dar...

Panevėžio muzikinis teatras ir toliau lieka be naujo vadovo naujo vadovo dar neturės ir teatras „Menas“

Raimonda MIKUČIONYTĖ / JP, Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybei trečią kartą teks skelbti konkursą Muzikinio teatro direktoriaus postui užimti. Jam ir toliau laikinai vadovaus ilgametis teatro vadovas Vidmantas Kapučinskas.

Konkurse į Muzikinio teatro vadovo postą pretendavo du kandidatai panevėžietė Zita Bareikienė ir režisierius Algimantas Pociūnas.

Tačiau abu kandidatai nesurinko reikiamo balų skaičiaus – tiek vienas, tiek kitas surinko po 54 balus.

BIC

Naujienų portalui JP konkurso į Muzikinio teatro vadovo postas dalyvis A. Pociūnas sakė, kad Panevėžio miesto savivaldybei teks dar kartą skelbti konkursą.

„Konkursą atidėjo ir, matyt, teks skelbti dar vieną. Dabar negaliu pasakyti, ar jame dalyvausiu. Galvoje šiokia tokia sumaištis ir negaliu ramiai galvoti, po ką tik praėjusio konkurso“, – kalbėjo režisierius ir pridūrė:

„Nelabai supratau konkurso kriterijų, nes užduoti klausimai daugiau susiję su vidiniu teatro gyvenimu. Su jomis vadovas susidurs pradėjęs dirbti. Į tokius klausimus gali atsakyti tik pradėjus dirbti, bet ne konkurso metu. Manau, kad neteisingai suformuluoti klausimai.“

Konkurso dalyvis portalui JP prisipažino, kad neišgyvena nelaimėjęs konkurso.

„Nėra ko išgyventi. Dalyvavimas konkurse prajudino kraują. Antra vertus, nelabai supratu, kam dar kartą skelbti konkursą ir tampyti žmones vėl. Patvirtinti tą, kuris tinkamesnis ir suteikti postą. Konkursas užsitęsė ir nelabai suvokiu jo prasmės“, – svarstė režisierius A. Pociūnas.

Nepaaiškėjo ir teatro „Menas“ vadovo konkursas

Beje, kaip naujienų portalą JP informavo Panevėžio miesto savivaldybė, šiandien vykusiame konkurse į teatro „Menas“ direktoriaus vietą taip pat neišrinktas naujas vadovas.

Į teatro „Menas“ pareigas pretendavo 2 žmones. Naujienų portalo JP žiniomis, viena iš kandidačių buvo ir Muzikinio teatro vadovo kėdės siekusi Z. Bareikienė. Antrasis kandidatas – aktorius Anupras Jucius.

Pasak savivaldybės atstovų, konkurse nė vienas kandidatas nesurinko minimalaus vertinimo balų skaičiaus.

Abu konkursai, tiek į Muzikinio teatro, tiek į teatro „Menas“ vadovus, bus skelbiami trečią kartą.

Labirintų parkas

Modelis

AIK

Mano namukas

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.