Panevėžio mokslo ir technologijų parkui ieškomas naujas vadovas

Panevėžio mokslo ir technologijų parkui ieškomas naujas vadovas

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Rimvydo ANČEREVIČIAUS nuotr.

Vos dvejus metus vadovavęs Viešajai įstaigai „Panevėžio mokslo ir technologijų parkas“ (PMTP), iš pareigų traukiasi jos direktorius Dovydas Karosas.

Panevėžio miesto savivaldybė, kadangi yra viena įstaigos dalininkių, skelbia konkursą įstaigos direktoriaus pareigoms eiti.

BIC

Pretendentai dokumentus konkursui turi pateikti iki gruodžio 3 dienos.

Panevėžio mokslo ir technologijų parkui, laimėjęs konkursą, D. Karosas vadovauti pradėjo 2017 m. lapkričio 28 dieną.

Pasiteiravus, kodėl traukiasi iš pareigų, vis dar PMTP direktorius D. Karosas nebuvo kalbus ir teištarė vieną sakinį: „Neturiu ką komentuoti“.

D. Karosas.

Prieš porą metų Panevėžio mokslo ir technologijų parko direktorių nuspręsta pakeisti dėl to, kad įstaigos vykdoma veikla išties pateisintų savo pavadinimą ir parkas taptų ne tiesiog biurų nuomos vieta, o moderniu moksliniu bei technologiniu centru.

Iki 2017 metų birželio mėnesio PMTP vadovavo Saulius Zaura, kuris įstaigai vadovavo nuo 2008 metų. Jis nepatenkino įstaigos dalininkų – Kauno technologijų universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto bei Panevėžio savivaldybės – noro parką paversti miesto mokslo lopšiu. Nusprendę, kad S. Zaura Mokslo ir technologijų parką pavertė eiliniu nekilnojamojo turto nuomos punktu, jį atleido iš pareigų.

Panevėžio miesto savivaldybės Miesto plėtros skyriaus vedėjas Jokūbas Leipus naujienų portalui JP teigė, kad dveji metai vadovauti įstaigai nėra mažas laikotarpis.

„Gavome dabartinio PMTP vadovo D. Karoso prašymą atleisti iš pareigų. Kadangi Savivaldybė yra įstaigos dalininkė, jo prašymą patenkinome. Tai yra asmeninis D. Karoso sprendimas trauktis iš pareigų ir negalėčiau ką nors daugiau komentuoti. Galbūt jis nusprendė keisti darbą, todėl ir išeina“, – svarstė J. Leipus.

Reikalavimai pretendentui

Turėti aukštąjį universitetinį (ar jam prilygintą) technologijų ar socialinių mokslų srities išsilavinimą (magistro laipsnis).

Ne žemesniu kaip B1 kalbos mokėjimo lygiu (pagal Bendruosiuose Europos kalbų metmenyse nustatytą ir apibūdintą šešių kalbos mokėjimo lygių sistemą) mokėti bent vieną iš trijų Europos Sąjungos darbo kalbų (anglų, prancūzų ar vokiečių), antros užsienio kalbos mokėjimas būtų privalumas.

Turėti ne mažesnę kaip 1 metų vadovaujamo darbo patirtį ir ne mažesnę kaip 2 metų patirtį dirbant technologines inovacijas taikančiose įmonėse ir (arba) jų skatinimo srityse.

Išmanyti Lietuvos Respublikos Konstituciją, Lietuvos Respublikos viešųjų įstaigų įstatymą, Lietuvos Respublikos darbo kodeksą, Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymą ir kitus Lietuvos Respublikos įstatymus, tarptautinius susitarimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius Įstaigos veiklą, viešuosius pirkimus, finansinę apskaitą, dokumentų valdymą ir gebėti juos pritaikyti praktikoje.

Turėti kompiuterinio raštingumo įgūdžių ir mokėti dirbti MS Office programomis;

Turėti strateginio planavimo, pokyčių valdymo, finansinių išteklių planavimo ir dalykinio bendravimo įgūdžių, gebėti formuoti, motyvuoti ir valdyti komandą, mokėti organizuoti ir planuoti Įstaigos darbą, būti orientuotas į tikslus, gebėti sistemiškai analizuoti, objektyviai vertinti situaciją ir priimti optimalius sprendimus;

Išmanyti raštvedybos taisykles, sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.