Panevėžio miesto savivaldybės administracijoje – pokyčiai

Panevėžio miesto savivaldybės administracijoje – pokyčiai

JP / JP nuotr.

A. Grainienė.

Nuo Naujųjų metų įsigalioja keli Panevėžio miesto savivaldybės administracijos pokyčiai.

Panaikinamas Vaiko teisių apsaugos skyrius. Vaiko teisių apsaugos specialistė Daiva Simonaitienė pereina dirbti į Socialinių reikalų skyrių.

Primename, kad Savivaldybė teikia šias paslaugas vaiko teisių apsaugos srityje: konsultuoja dėl vaiko laikinos globos/rūpybos tėvų prašymu, prašymų priėmimas; konsultuoja dėl vaikų, likusių be tėvų globos, laikinosios globos/rūpybos nustatymo, globėjo/rūpintojo skyrimo, prašymų priėmimas; konsultuoja įvaikinimo klausimais, prašymų priėmimas; konsultuoja dėl leidimo priimti laikinai svečiuotis institucijoje globojamą/rūpinamą vaiką, prašymų priėmimas.

BIC

Šiais klausimais kviečiame kreiptis Socialinių reikalų skyriaus 124 kab. (Laisvės a. 20), tel. 501 391, 8 679 45774, el. paštu daiva.simonaitiene@panevezys.lt.

Socialinių reikalų skyriui pradeda vadovauti buvusi Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Audronė Grainienė. Tel. 501 279, 8 688 76588, el. paštas audrone.grainiene@panevezys.lt.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.