Panevėžio miesto savivaldybė paskelbė NVO projektų finansavimo konkursą

Panevėžio miesto savivaldybė paskelbė NVO projektų finansavimo konkursą

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybė paskelbė nevyriausybinių organizacijų projektų finansavimo  konkursą. Juo siekiama stiprinti ir paremti aktyvias miesto NVO, skatinti jų veiklos tęstinumą, teikiant finansinę paramą padėti spręsti bendruomenei aktualias problemas.

Paraiškas gali teikti NVO, kaip jas apibrėžia LR nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatymas, bendruomeninės organizacijos, kaip jas apibrėžia LR vietos savivaldos įstatymas, paraiškos pateikimo dieną teisės aktų nustatyta tvarka registruotos (veikiančios) ne trumpiau kaip vienus metus ir numatančios veiklas, kurios skatina NVO veiklą, bendradarbiavimą, jų profesionalumo ugdymą ir plėtrą, verslumą, laisvalaikio užimtumą, sveikos gyvensenos propagavimą, ugdo pilietiškumą, įtraukia socialiai pažeidžiamus, neįgalius žmones.

Paraiškos priimamos iki vasario 7 d. 17 val.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.