Panevėžio miesto savivaldybė paskelbė gražiausiai tvarkomos aplinkos konkursą

Panevėžio miesto savivaldybė paskelbė gražiausiai tvarkomos aplinkos konkursą

JP / JP nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybė paskelbė gražiausiai tvarkomos aplinkos konkursą. Jo tikslas – skatinti gyventojus puoselėti aplinkos tvarkymo tradicijas, pavyzdingai tvarkyti, gražinti gyvenamąją aplinką, ugdyti kūrybiškumą, grožio jausmą, poreikį išsaugoti švarią, tvarkingą aplinką.

Kviečiame dalyvauti daugiabučių gyvenamųjų namų bendrijas, įstaigas, įmones ir privačių valdų savininkus (išskyrus praėjusių 2 metų konkurso laimėtojus).

Jūsų paraiškų laukiama iki rugpjūčio 25 d. Savivaldybės priimamajame (3-ioji darbo vieta), el. paštu rasa.stankuniene@panevezys.lt. Taip galite siųsti paštu: Panevėžio miesto savivaldybės administracijai (daugiabučių gyvenamųjų namų, įstaigų, įmonių ir privačių valdų gražiausiai tvarkomos aplinkos konkursui), Laisvės a. 20, 35200 Panevėžys.

BIC

Konkurso dalyvių prižiūrimą aplinką komisija vertins atsižvelgdama į šiuos kriterijus: kompleksiškumas, stilistinis vientisumas; apželdinimo sprendiniai; teritorijos estetika; „draugiškumas“ aplinkai, funkcionalumas; mažosios architektūros būklė ir dermė su aplinka; originalios detalės, inovatyvumas; sanitarinė ir higieninė teritorijos sutvarkymo būklė.

Bus išrinkti trys laimėtojai: daugiabučių gyvenamųjų namų bendrijų; įstaigų ir įmonių; privačių valdų savininkų. Jie bus apdovanoti mero padėkos raštais, atminimo dovanomis ir 300 Eus dovanų kuponais želdiniams įsigyti.

Gražiausiai tvarkomų daugiabučių aplinką vertins ir socialinio tinklo „Facebook“ Savivaldybės paskyros lankytojai. Jie favoritą išsirinks balsuodami patiktukais („like“). Šiam atiteks skatinamoji dovana.

Konkurso vertinimo komisija: administracijos direktorius Tomas Jukna, Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vyr. specialistės Rasa Stankūnienė, Vita Bubliauskaitė, Loreta Paškevičienė, vyr. komunikacijos specialistė Asta Sarapienė, vyr. miesto infrastruktūros objektų priežiūros specialistė Irena Krivickienė.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.