Panevėžio miesto savivaldybė kviečia moksleivius fotografuoti ir siųsti nuotraukas konkursui

Panevėžio miesto savivaldybė kviečia moksleivius fotografuoti ir siųsti nuotraukas konkursui

JP / Pixabay.com nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybė jau 13-ąjį kartą kviečia moksleivius fotografuoti ir siųsti nuotraukas konkursui „Panevėžys – mano miestas“.

Konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir jaunimo gebėjimus kurti ir meninės raiškos priemonėmis atskleisti teigiamus miesto aspektus, grožį, pokyčius, vaikų ir jaunimo gyvenimo akimirkas, veiklą, tradicijas, iniciatyvas; skatinti patriotiškumą, pilietiškumą, meilę gimtajam miestui ir jo bendruomenei.

Panevėžys gražėja, keičiasi, atsinaujina. Statybininkai dirba Kultūros ir poilsio parke, Jaunimo sode, Laisvės aikštėje, Taikos alėjoje, prie „Ekrano“ marių, A. Jakšto, J. Janonio ir kitose gatvėse, Moigių pastatų komplekse, Dailės galerijoje bei kt. Mieste daugėja laisvalaikio paslaugų, maitinimo įstaigų. Kviečiame fiksuoti miesto pokyčius, tai, ką matote gero, gražaus, įdomaus. O koks miestas be jūsų pačių? Todėl šiemet siūloma konkurso potemė „Ir aš“. Daug jaunų žmonių pamėgę darytis asmenukes, jomis dalintis su draugais, pažįstamais. Tad konkurse laukiame ir asmenukių, jūsų artimųjų miesto fone nuotraukų.

BIC

Konkurse gali dalyvauti Panevėžio bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai. Jų darbai bus vertinami suskirsčius į 3 grupes: 4-6, 7-9 ir 10-12 klasių.

Fotografijas Savivaldybei reikia pateikti iki spalio 15 d. (imtinai). Pateikdami nurodykite autoriaus vardą ir pavardę, klasę, telefono numerį, elektroninį paštą, mokyklos pavadinimą, fotografijos pavadinimą. Fotografijas kviečiame siųsti elektroniniu paštu vladas.taucius@panevezys.lt arba pristatyti jų elektroninę versiją (diskelyje, USB atmintuke) į Savivaldybės administracijos Švietimo skyrių (Laisvės a. 23). Vienas moksleivis gali pateikti ne daugiau kaip 10 nuotraukų.

Jos bus vertinamos atsižvelgiant į temos suvokimą, atspindėjimą, įgyvendinimą, fotografijos originalumą, meninę raišką. Laimėtojai bus išrinkti iki spalio 30 d. Konkurso laimėtojams bus įteikti Savivaldybės prizai.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.