Panevėžio miesto Pramonės 4.0 vystymo patarėjų tarybos pirmininku išrinktas T. Prūsas

Panevėžio miesto Pramonės 4.0 vystymo patarėjų tarybos pirmininku išrinktas T. Prūsas

Monika MINIOTAITĖ / Bendrovės nuotr.

T. Prūsas.

Panevėžio miesto pramonės 4.0 vystymo patarėjų taryba savo pirmininku išrinko įmonės „Harju Elekter“ generalinį direktorių Tomą Prūsą. Jo pavaduotoju tapo bendrovės „Automatikos sistemos“ automatikos ir programavimo skyriaus vadovas Andrius Meržvinskas. Tarybos koordinatoriumi – Panevėžio miesto savivaldybės Miesto plėtros skyriaus projektų vadovas Vytautas Kalinauskas.

Patarėjų taryba ir toliau aktyviai dalyvaus stiprinant Pramonės 4.0 strateginę kryptį Panevėžio mieste ir regione. „Noriu, kad Panevėžio kraštas ir Lietuva garsėtų kaip vertingi pasaulinės inžinerinės pramonės nariai. Ne visi žino, bet jau šiandien Panevėžyje kuriame sistemas autonominiams laivams, elektromobiliams ir išmaniosioms gamykloms. Verslas ir savivaldybės turi sudominti jaunimą rinktis inžinerines studijas ir didelės pridėtinės vertės darbo vietas. Toks ir yra Pramonės 4.0 patarėjų tarybos pagrindinis tikslas“, – sako T. Prūsas.

Patarėjų taryba buvo suformuota pavasarį Panevėžio miesto savivaldybės tarybos sprendimu. Jos tikslas – numatyti Pramonės 4.0 vystymo mieste ir regione strategines gaires, jas koordinuoti. Patarėjų taryba tiria ir analizuoja Pramonės 4.0 vystymosi pokyčius, svarsto problemas, teikia rekomendacijas joms spręsti ir ekonominei, socialinei, technologinei aplinkai gerinti.

BIC

Tarybą sudaro aukštos kompetencijos specialistai, atstovaujantys Panevėžio regiono verslui, švietimo ir mokslo institucijoms, viešajam sektoriui, nepriklausomi inovacijų ir ekonominės plėtros ekspertai. Šiuo metu yra 19 narių: Tomas Prūsas, Andrius Meržvinskas, Vytautas Kalinauskas, Živilė Kazlauskaitė, Raimundas Petrauskas, Aurimas Lukoševičius, Aleksandras Izgorodinas, Justinas Katkus, Daiva Masiliūnienė, Mantas Gudas, Daiva Žostautienė, Gediminas Sargūnas, Visvaldas Matkevičius, Igna Tribuišienė, Tomas Ubartas, Dovydas Račiūnas, Bronius Sadula, Eugenijus Kuchalskis, Jokūbas Leipus.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.