19.8 C
Panevėžys
Pirmadienis, 17 birželio, 2024

Panevėžio miesto poliklinikai – aukštas įvertinimas

AutoriusjpFotoŽIVILĖ VEČIORKUTĖ

Panevėžio miesto poliklinika iš Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos sulaukė patvirtinimo – įstaiga akredituota šeimos medicinos paslaugai. Panevėžio miesto poliklinika yra pirmoji Panevėžyje asmens sveikatos priežiūros įstaiga, turinti tokį aukštą įvertinimą.

„Džiaugiamės puikiu Panevėžio miesto poliklinikos įvertinimu. Tai viešas pripažinimas, kad įstaiga rūpindamasi pacientų gerove teikia aukštą, kokybišką medicininę pagalbą, užtikrina reikalingų paslaugų suteikimą laiku. Poliklinikai suteikta akreditacija reiškia, kad šioje įstaigoje apsilankiusiems žmonėms aukštesnės nei bazinius kokybės reikalavimus atitinkančios paslaugos bus suteiktos laikantis oficialiai pripažintų tarptautinių medicinos standartų“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

„Akreditavimo proceso metu įveiktas ilgas kelias, kuris truko 2 metus.  Per juos buvo suorganizuota daugybė susirinkimų, pravesti mokymai darbuotojams, peržiūrėti, parengti bei atnaujinti įvairūs tvarkos aprašai, kokybės valdymo procedūros. Polikliniką vertino ekspertai, kurie stebėjo paslaugų teikimo procesą, bendravo su pacientais, medicinos personalu, administracijos darbuotojais, apžiūrėjo patalpas, įsigytą medicininę įrangą. Vertinimo metu didelis dėmesys skirtas pacientų sveikatos stebėsenai, eilių pas šeimos gydytoją valdymui, prevencinių programų įgyvendinimui. Todėl praėję šį sunkų kelią džiaugiamės įvertinimu ir galime drąsiai teigti, kad tiek esami, tiek ir nauji poliklinikos pacientai gali būti ramūs – įstaiga užtikrina ir teikia kokybiškas asmens sveikatos priežiūros paslaugas“, – sako Panevėžio miesto poliklinikos direktorius Karolis Valantinas.

Šiuo metu visos šalyje veikiančios gydymo įstaigos privalo turėti licencijas. Tai reiškia, kad jos privalo atitikti  saugą užtikrinančius minimalius savo veiklos reikalavimus. Tuo tarpu gydymo įstaigų akreditavimas – tai išorinis kokybės vertinimas, kurio metu pripažįstama, kad sveikatos priežiūros įstaiga atitinka itin aukštus sveikatos priežiūros paslaugų standartus. Kitaip tariant, nors abiem atvejais įstaigų teikiamos paslaugos yra saugios, tačiau akredituotos įstaigos užtikrina ne tik gerą medicininę pagalbą,  bet ir yra pasiekusios aukštesnius paslaugų standartus.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Respublikinės Panevėžio ligoninės Konsultacijų poliklinikoje baigta dalis pastato remonto darbų

confident-noyce

Panevėžio poliklinikose eiles pas gydytojus didina ne tik specialistų trūkumas

confident-noyce

Tyrimas: kone pusė gyventojų už paslaugas moka ir valstybinėse sveikatos priežiūros įstaigose

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau