Panevėžio miesto ir rajono gyventojai renka mylimiausius gydytojus

Panevėžio miesto ir rajono gyventojai renka mylimiausius gydytojus

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Pixabay.com, asmeninio albumo nuotr.

Šiais metais Panevėžio miesto ir rajono gyventojai vėl renka mylimiausią gydytoją, kuriam balandžio pabaigoje – Medikų dienos šventėje – bus įteiktas prizas „Mano gydytojas“.

Taip pat patys gydytojai iš savo tarpo rinks kolegiškiausią, draugiškiausią, inovatyviausią ir kitokias pačias geriausias savybes turintį gydytoją.

Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) Panevėžio filialo pirmininkė Birutė Paškevičienė pasakojo, kad prasidėjus mylimiausio gydytojo rinkimams sulaukia daug gražių padėkų, šiltų atsiliepimų apie miesto gydytojus, kurie padeda išsaugoti arba susigrąžinti didžiausią turtą – sveikatą.

BIC

„Rinkimai jau vyksta nuo 2010 metų ir labai smagu, kad esame pastebėti ir sveikinami Medikų dienos proga. Tokie sveikinimai, kai renkami patys geriausi gydytojai, – nuoširdus. Juolab kad su sveikinimais gauname nuoširdžius laiškus, kuriuose daug gražių palinkėjimų gydytojams“, – sakė B. Paškevičienė.

B. Paškevičienė.

Pasak jos, Panevėžio miesto ir rajono gyventojai dažniausiai renka arčiausiai jų esančius gydytojus.

„Tai šeimos gydytojai, nes į juos žmonės kreipiasi pirmiausiai. Mylimiausiam gydytojui šventės metu bus įteikta meninio stiklo studijoje „Glasremis“ pagaminta statulėlė.

Patys gydytojai taip pat rinksis pačius geriausius gydytojus ir jiems bus teikiami prizai. Norisi gražios šventės, kurioje dalyvautų ir patys gydytojai, ir mūsų pacientai bei Panevėžio miesto ir rajono vadovai“, – kvietė į šventę LGS Panevėžio filialo pirmininkė B.  Paškevičienė.

Kvietimas

Lietuvos gydytojų sąjungos Panevėžio filialas Medicinos darbuotojo dienos proga skelbia akciją „Mano gydytojas“

Kviečiame visus Panevėžio miesto ir rajono gyventojus rinkti nuoširdžiausią, mylimiausią ir geriausią gydytoją.

Atsiliepimai laukiami iki balandžio 17 dienos. Rašykite el. paštu: lgspanevezys@gmail.com ir info@jp.lt arba adresu: Alyvų g. 1, LT-37466, Panevėžys.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

3 KOMENTARAI

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.