Panevėžio meras palaiko projekto „Lyderių laikas 3“ idėjas

Panevėžio meras palaiko projekto „Lyderių laikas 3“ idėjas

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Račkauskas dalyvavo susitikime su projekto „Lyderių laikas 3“ kūrybine komanda. Susitikime dalyvavo ir  Mokyklų tobulinimo centro projektų vadovė Eglė Pranckūnienė. 

„Su malonumu išklausiau jūsų pristatymą ir džiaugiuosi, kad pasirinkta STEAM kryptis, kuri aktuali mūsų miestui. Išgirdau jūsų poreikius ir prisidėsime pagal galimybes“, – sakė miesto meras Rytis Račkauskas.

Panevėžio savivaldybės kūrybinė komanda pasirinko įgyvendinti Panevėžio miestui aktualų pokyčio projektą, siekdama modernizuoti gamtos ir technologijų mokymą(si) Panevėžio mokyklose, paskatinti mokinius domėtis STEAM dalykais ir su jais susijusiomis profesijomis.

BIC

Numatyti pagrindiniai tikslai: skatinti inovatyvias STEAM iniciatyvas, bendradarbiaujant su akademiniais, socialiniais, verslo partneriais ir neformaliojo švietimo įstaigomis, atnaujinti STEAM dalykų ugdomąsias aplinkas ir mokymo priemones, plėtoti jos ugdymui aktualias mokytojų kompetencijas.

Panevėžio miesto savivaldybės taryba 2019 m. sausio 31 d. pritarė Panevėžio miesto savivaldybės ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Švietimo aprūpinimo centro projekto „Lyderių laikas 3“ bendradarbiavimo sutarties sudarymui.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.