Panevėžio ligoninės vadovas stengsis, kad medicinos įstaigoje gerai jaustųsi visi

Panevėžio ligoninės vadovas stengsis, kad medicinos įstaigoje gerai jaustųsi visi

Raimonda MIKUČIONYTĖ / JP nuotr.

Šiandien spaudos pusryčius surengė neseniai vadovauti paskirtas Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius A. Skorupskas.

Šiandien spaudos pusryčius surengė neseniai vadovauti paskirtas Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas. Jis jau savaitę vadovauja Panevėžio ligoninei.

Kartu su naujuoju vadovu Panevėžio respublikinės ligoninės naujoves pristatė A. Skorupsko pavaduotojas medicinai Mindaugas Vaitkus ir gydytojas radiologas Andrius Pranculis.

Pasak ligoninės direktoriaus, kelias iki vadovavimo Panevėžio ligoninei buvo ilgas.

BIC

„Prireikė 9 mėnesių, kol Sveikatos apsaugos ministerija patvirtino mano kandidatūrą. Esu dėkingas teisėsaugai, kad viskas baigėsi gerai ir galėjau pradėti dirbti. Turiu net 10 pažymų – šešias iš Specialiųjų tyrimų tarnybos ir po dvi iš Generalinės prokuratūros bei VTEK, – o jose aiškiai parašyta, kad jokių duomenų apie A. Skorupską neturi“, – kalbėjo medicinos įstaigos vadovas ir prašė žiniasklaidos 100 dienų nekritikuoti ir nebarti.

Panevėžio ligoninės direktorius teigė, kad labai svarbu, jog gydymo įstaiga taptų atvira ligonine, kurioje gydosi laimingi pacientai.

„Tik reikia nepamiršti, kad, kaip ir kiekvienoje ligoninėje, ligoniai ateina ir išeina. Antra vertus, dar labai svarbu, kad įstaigoje dirbtų laimingi darbuotojai. Mano galva, ligoninėje turėtų pradėti veikti visuomenės taryba. Taryba būtų patariamasis balsas ligoninei, gydytojams“, – siūlė iniciatyvą A. Skorupskas.

Ligoninės vadovas pristatė visas naujoves, kurios pagelbės Panevėžio respublikinę ligoninę tapti garsia.

„Mūsų prioritetai – inovacijos medicinoje. Sieksime užtikrinti, kad visi pacientai tinkamą pagalbą gautų pasirengusioje ją suteikti įstaigoje. Be to, mums labai svarbi – sveika gyvensena, rekreacija. Todėl siūlysime pasinaudoti Likėnų sanatorija, kurioje bus sudarytos sąlygos ne tik reabilituotis po gydymo ligoninėje, bet ir diegsime naujoves – psichologinė rekreacija, socialinė reabilitacija“, – aiškino medicinos įstaigos direktorius A. Skorupskas.

Panevėžio respublikinės ligoninės naujoves – gydymo būdus, operacijas –  spaudos pusryčiuose pristatė direktoriaus pavaduotojas medicinai M. Vaitkus ir gydytojas radiologas A. Pranculis.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.