Panevėžio ligoninės Radiologijos-diagnostikos skyriui vadovaus nauja vedėja

Panevėžio ligoninės Radiologijos-diagnostikos skyriui vadovaus nauja vedėja

JP / Panevėžio ligoninės nuotr.

I. Grėbliūnaitė.

Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus įsakymu gydytoja radiologė Ieva Grėbliūnaitė paskirta eiti Radiologijos – diagnostikos skyriaus vedėjos pareigas.

I. Grėbliūnaitė – panevėžietė. Baigusi Panevėžio 5-ąją vidurinę mokyklą, įstojo į LSMU. 2007 m. baigė šią aukštąją mokyklą ir, įgijusi gydytojos radiologės specialybę, atvyko dirbti į VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Radiologijos – diagnostikos skyrių gydytojos radiologės pareigose. 2018-2019 metais Ieva Grėbliūnaitė laikinai ėjo šio skyriaus vedėjos pareigas.

Naujoji Radiologijos-diagnostikos skyriaus vedėja prioritetais savo darbe įvardina tinkamą radiologinių tyrimų atlikimo užtikrinimą ir tokių tyrimų plėtrą, naujų tyrimo metodų ir vertinimo kriterijų įsisavinimą.

BIC

„Svarbiausia – išlaikyti sveiką, ramią, draugišką ir darbingą atmosferą skyriuje. Tuomet bus ir darbuotojų motyvacija, ir noras dirbti, ir sveika aplinka, ir, žinoma, geri skyriaus darbo rezultatai. Būtina bendrauti ir bendradarbiauti su kitų skyrių darbuotojais, užtikrinant darnų komandinį darbą. Tik visi kartu galime ir privalome tobulėti“, – įsitikinusi vedėja Ieva Grėbliūnaitė.

I. Grėbliūnaitė prisipažįsta, kad visada labai noriai ir aktyviai dalyvauja įvairiuose kultūriniuose renginiuose, labai mėgsta keliauti – siekia kuo daugiau pamatyti, pažinti, mėgsta sportuoti, propaguoja sveiką gyvenimo būdą.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.