Panevėžio lengvaatlečiams šypsojosi sėkmė

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

LR kroso estafetės nugalėtojai: pirmoje eilėje sėdi - G. Galvydytė, treneris A. Sniečkus, E. Savickaitė, antroje eilėje - D. Jatužis, D. Dobrega, E. Ramoškaitė, D.Jakimavičius.

Savaitgalį Palangoje vyko Lietuvos mokinių rudens kroso pirmenybės, kroso estafečių ir LR moksleivių metimų taurės varžybos. Jose sėkmingai pasirodė Panevėžio miesto komanda.

Pirmąją varžybų dieną vyko asmeninės moksleivių rudens kroso varžybos. Mergaičių grupėje aukso medalį 500 m distancijoje iškovojo Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro (PKKSC) ugdytinė Miglė Mincytė. Jaunių grupėje 1000 m pirma įveikė PKKSC – R. Sargūno sporto gimnazijos (RSSG) sportininkė Gabija Galvydytė. Šias abi sportininkes treniruoja Algimantas Sniečkus.

Jaunučių grupėje 1000 m distancijoje antrą vietą iškovojo trenerės Kristinos Sabalytės auklėtinis Darius Kriukovskis, kuris 6 sekundėmis pralenkė PKKSC-RSSG sportininką Vilių Puodžiūną. Iki apdovanojimų pakylos nedaug truko PKKSC sportininkams Domantui Dobregai, 1500 m trasoje užėmusiam 4 vietą, Evelinai Savickaitei (5 vieta), Astai Strumbylaitei ir Deividui Jatužiui (6 vieta). Sportininkus treniruoja Aldona Dobregienė ir A. Sniečkus.

BIC

LR moksleivių kroso estafečių varžybose po ilgos pertraukos sėkmė lydėjo Panevėžio jaunuosius sportininkus. 6 etapų estafetėje nugalėtojais tapo Deividas Jatužis, Domantas Dobrega, Domantas Jakimavičius, Gabija Galvydytė, Eimantė Ramoškaitė, Evelina Savickaitė. Komanda net 18 sekundžių pralenkė antroje vietoje likusius Šilutės bėgikus ir 52 sekundėmis trečioje vietoje likusius daugkartinius čempionus iš Klaipėdos.

Lietuvos moksleivių metimų taurės varžybose PKKSC ugdytinė Urtė Bačianskaitė aukso medalį iškovojo rutulio stūmimo rungtyje (14,65 m) ir sidabro medalį ieties metimų rungtyje (35,63 m). Sportininkę treniruoja A. Dobregienė.