Panevėžio krašto ateitininkų savaitgalis „Kelias į širdį“ – naujų galimybių ir atradimų erdvė

Pilnavertis buvimas organizacijos nariu neįmanomas be tapimo bendruomenės nariu, todėl ateitininkai pagal amžių, vietovę buriasi į skirtingas grupes, o šios kelis kartus į metus susitinka kuopų dienose arba savaitgaliuose, skirtuose susipažinti ir keistis veiklos idėjomis.

Štai kodėl Berčiūnuose, Ateitininkų stovykloje, vyko PKA savaitgalis „Kelias į širdį“. Dalyvavo virš 70 ateitininkų iš Pandėlio, Vabalninko, Biržų ir Panevėžio miesto kuopų.

Savaitgalis, anot dalyvių, pralėkė labai greitai, nes viskas buvo bendra: 5 ateitininkų principai, štabas „Saulutė“, saulė ir šiluma, žaidimai, varžybos ir pergalės, dainos ir šokiai, juokas ir naujos pažintys, draugystė ir šakočiai, maistas gamtoje, vakaras prie laužo ir keptos dešrelės, gegužinė ir nemiegota naktis, gitara grojančiųjų Deimantės ir Roko dainos, šv. Mišios ir įžodžio šventė, žinoma, ir uodai, kandantys dantimis.

Skatinami ateitininkų šūkio „Visa atnaujinti Kristuje“ jaunučio ir moksleivio ateitininko įžodį Berčiūnų Tautos kankinių bažnyčioje davė trys moksleiviai iš Pandėlio šv. Onos kuopos ir kuopos, veikiančios Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje.

Stovyklos dalyviai savo sukurtomis dainomis sveikino iš Pandėlio atvykusią Šv. Onos kuopą, šiais metais švenčiančią 15 metų jubiliejų, ir mūsų, Dievo tarno kun. A. Lipniūno kuopą, švenčiančią veiklos 20-metį.

Atsisveikinti buvo graudu ir liūdna, tačiau padaugėjo norinčiųjų lankyti ateitininkų būrelius. Ateitininkų organizacijos tikslas sudaryti palankias galimybes jaunimo saviugdai ir aktyviam dalyvavimui kultūriniame, visuomeniniame, religiniame krašto gyvenime šios stovyklos metu buvo pasiektas.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio bibliotekose – vaikų rudens stovyklos

confident-noyce

Lietuva neprisidėjo prie kitų ES šalių ir nepriėmė nepilnamečių migrantų iš Graikijos

confident-noyce

„Žemynos“ plaukikai stovyklavo Palangoje

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau