17.5 C
Panevėžys
Sekmadienis, 13 birželio, 2021

Panevėžio kolegijos taikomieji tyrimai ir neformalaus švietimo galimybės regiono verslui ir specialistams

Panevėžio kolegija teikia mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros paslaugas socialinių ir technologijos mokslų kryptyse. Kolegijos dėstytojai ir darbuotojai gali atlikti vartotojų pasitenkinimo, lojalumo, konkurencinės aplinkos, sumaniosios specializacijos krypčių pritaikomumo tyrimus, aktualius regiono verslo institucijoms.

Bendradarbiaudami su verslu galime parengti įmonės poreikius atitinkančius reklamos kampanijų, verslo planus, atlikti naujų turizmo rinkos produktų tyrimus, alternatyvių energijos šaltinių taikymo pastatuose, pastatų energinių savybių (termovizijos) tyrimus.

Dalyvaujame Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) „Inočekių“ verslui programoje, esame pasirengę atlikti skaitmeninės statybos technologijų diegimo įmonėse, įmonės dokumentų, klientų, elektroninių pardavimų valdymo, „Debesų“ duomenų centro įmonėje techninių galimybių studijas ir kitus taikomuosius tyrimus pagal regiono įmonių poreikius.

Vykdydama savo misiją ir bendradarbiaudama su Panevėžio regiono socialiniais partneriais ir verslo institucijomis Panevėžio kolegija nuolat rengia, tobulina ir vykdo neformaliojo švietimo programas įmonėms ir asmenų grupėms, organizuoja kvalifikacijos tobulinimo renginius. Kolegija siūlo per 40 įvairios trukmės (nuo 8 val. seminaro iki 1,5 metų) kvalifikacijos tobulinimo kursų, programų, kurios įregistruotos Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre.

Biomedicinos srities neformalaus švietimo programos derinamos su LR Sveikatos apsaugos ministerija. Atsižvelgiant į regiono darbo rinkos poreikius kolegijoje vykdomos neformaliosios savaitgalinės 90 kreditų apimties pedagoginės specializacijos modulio „Ikimokyklinis ugdymas“ studijos. 2016-2017 metais parengta ir su LR Sveikatos apsaugos ministerija suderinta nauja „Slaugytojo padėjėjo“ neformalaus švietimo programa. Daug populiarumo ir dalyvių sulaukia neformaliojo švietimo programos „Masažo pagrindai“, „Anestezija ir intensyvioji slauga“, „Psichikos sveikatos slauga“, „Operacinė slauga“. Atnaujinta ir vykdoma Cisco akademijos programa  kompiuterių tinklų administravimo CCNA R&S kursai, seminarai ir mokymai buhalterinės apskaitos specialistams.

Baigus neformaliojo švietimo programas išduodami Panevėžio kolegijos pažymėjimai.

Panevėžio kolegija gali pasiūlyti neformaliojo ir savaiminio mokymosi būdu įgytų kompetencijų pripažinimo galimybes. Ši procedūra skirta suaugusiems, turintiems vidurinį išsilavinimą bei ne ma­žesnę nei 3 metų darbo patirtį toje srityje ir įgijusiems žinių ir įgūdžių neakademinėje aplinkoje. Kompetencijos gali būti formaliai įvertintos, pripažin­tos koleginių studijų rezultatais ir liudijamos kolegijos išduotu pažymėjimu apie suteiktus studijų kreditus.

Neformaliai įgyti mokymosi pasiekimai įvertinami ir pripažįstami vykdomose biomedicinos, socialinių ir technologijos mokslo sričių studijų programose.

Kolegija, turinti gausų kompetentingų įvairiose srityse dėstytojų būrį, atvira potencialių klientų poreikiams, tad norintys tobulinti savo kvalifikaciją gali mums siūlyti temas, mokymų trukmę.

Rengiame programas pagal institucijų poreikius. Esami atviri ir pasiruošę suteikti paslaugas, atitinkančias Jūsų poreikius.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio kolegijoje – socialinių partnerių vizitas

confident-noyce

Panevėžio kolegija skelbia viešą konkursą dėstytojų pareigoms eiti

confident-noyce

Panevėžio abiturientai sėkmingai baigė pavasario sesiją MIFA akademijoje

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau