Panevėžio kolegijos studijų programai – „Investors‘ Spotlight“ kokybės ženklas

Panevėžio kolegijos studijų programai – „Investors‘ Spotlight“ kokybės ženklas

JP / Panevėžio kolegijos nuotr.

„Investors‘ Spotlight“ kokybės ženklais buvo apdovanotos rinkos poreikius labiausiai atitinkančios inžinerinės krypties studijų programos. Šie asociacijos „Investors Forum“ ir „Investuok Lietuvoje“ įsteigti apdovanojimai buvo įteikti tarptautinės konferencijos „Baltic Investors Forum“ metu.

Šiais metais visas dėmesys buvo skiriamas regionams, į programų peržiūrų darbo grupes įsitraukė atstovai iš daugiau nei 40 skirtingų užsienio ir vietinio kapitalo įmonių Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose. Iš viso buvo išdalinti 8 „Investors‘ Spotlight“ kokybės ženklai. Tarp laimėtojų yra penkių Lietuvos švietimo įstaigų inžinerinės krypties studijų programos: Kauno kolegijos, Kauno technologijos universiteto, Klaipėdos universiteto, Klaipėdos valstybinės kolegijos bei Panevėžio kolegijos Elektros ir automatikos įrenginių profesinio bakalauro programai.

„Labai džiaugiamės „Investuok Lietuvoje“ darbu ir jų inicijuojamu projektu „Investors‘ Spotlight“. Per artimiausius keletą metų Continental Lietuvoje ketina įdarbinti dar 900 specialistų, todėl mums itin svarbus bendradarbiavimas su švietimo institucijomis. Toks verslo ir švietimo institucijų bendradarbiavimas naudingas abiems pusėms: rinka pasipildo tinkamą kvalifikaciją turinčiais darbuotojais ir įmonės lengviau randa tinkamus specialistus, o studentai, baigę verslo poreikiams pritaikytas programas, lengviau randa sau tinkamą darbovietę ir pradeda karjerą. Ateityje ketiname dar daugiau bendradarbiauti su švietimo institucijomis ir net pasiūlyti bendrai su universitetais ir kolegijomis sudarytų programų“, – teigia Continental Automotive Lithuania vadovas Shayan Ali.

BIC

„HELLA Lithuania“, dalyvavusios programų peržiūrose Kaune, Techinio palaikymo automatizavimo bei testavimo skyrių vadovas Arvydas Maciulevičius džiaugiasi, kad su “Investuok Lietuvoje” pagalba gerokai sparčiau vyksta mokslo bei verslo bendrų interesų įgyvendinimas.

„Tikimės, kad po kelerių metų inžinerinės specialybės bus patrauklios tiek mokymosi, tiek darbo prasme. Kartu su komanda ketiname dėti visas pastangas ir aktyviai įsitraukti į studijų programų tobulinimą, siekiant, kad jaunimas Lietuvoje galėtų tobulėti ir realizuoti save techninėse specialybėse, mokydamiesi tikslingai ir pagal modernias mokymo programas“, – teigia Arvydas Maciulevičius.

Anot „Investuok Lietuvoje“ atstovų, „Investors‘ Spotlight“ iniciatyva siekiama sustiprinti bendradarbiavimą tarp švietimo įstaigų bei verslų. Didėjant gamybos įmonių skaičiui Lietuvoje, auga ir kvalifikuotų talentų poreikis. Būtent dėl šios priežasties labai svarbu užtikrinti, kad išsilavinimą gavę asmenys, turėtų rinkoje paklausių žinių ir įgūdžių. Tai pasiekti galima tobulinant studijų programas ir keičiant jas atsižvelgiant į rinkos reikalavimus.

„Investuok Lietuvoje“ regionų komandos vadovė Živilė Kazlauskaitė pabrėžia, kad studijų inicijuota programų peržiūra yra tik pradžia:

„Skirdami „Investors‘ Spotlight“ kokybės ženklus norime paskatinti kiek įmanoma glaudesnį aukštųjų mokyklų bendradarbiavimą su Lietuvoje veikiančiais verslais. Tikime, kad aukštųjų mokyklų noras ir siekis įtraukti verslą į studijų procesui teigiamai atsilieps studijų kokybei ir padės absolventams – nepriklausomai nuo regiono – susirasti aukštos kvalifikacijos darbus iškart po studijų baigimo.“

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.