Panevėžio kolegijos logistikos studentai įgijo papildomų kompetencijų

Panevėžio kolegijos logistikos studentai įgijo papildomų kompetencijų

JP / Panevėžio kolegijos nuotr.

Šie metai trečiajai Panevėžio kolegijos Logistikos specialistų laidai buvo išskirtinis. Jaunieji logistai ne tik sėkmingai baigė studijas, įgydami profesinio bakalauro kvalifikaciją – Panevėžio darbo rinkos mokymo centre jiems įteikti elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojo pažymėjimai, galiojantys visos Europos šalyse.

Tai pirmasis projektas, kuomet studentai greta pagrindinių Logistikos studijų turėjo galimybę mokytis Panevėžio darbo rinkos mokymo centre ir įgyti papildomų kompetencijų, kurios studentams bus naudingos sėkmingai integruojantis į darbo rinką.

Darbdaviai mielai priima turinčius susietų su profesija gebėjimų, o atskirais atvejais – to primygtinai reikalauja.

BIC

Būsimieji elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojai teorinių užsiėmimų metu mokyti specialiosios technologijos, darbuotojų saugos ir sveikatos žinių pagrindų, aplinkosaugos, medžiagų pažinimo ir techninės mechanikos, praktinio mokymu įtvirtino ir tobulino elektrinio vežimėlio, elektrinio krautuvo su specialiais krovinių paėmimo ir naujausiais krovimo įtaisais, valdymo gebėjimus. Tai dovana ir kartu paskatinimas šiems gabiems studentams – mokymų išlaidas padengė Panevėžio kolegija, paramą laikydama investicija į sėkmingą miesto plėtrą ir kvalifikuotos darbo jėgos potencialo augimą“, – rašoma Panevėžio kolegijos išplatintame pranešime.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.