Panevėžio kolegijos Elektromechanikos studijų programai suteiktas „Investors‘ Spotlight“ kokybės ženklas

AutoriusJPFotoPK

2021 m. pavasarį Panevėžio kolegijoje vykdoma Elektromechanikos studijų programa dalyvavo užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ vykdomame projekte „Investors‘ Spotlight“, o birželio mėnesį kolegiją pasiekė džiugi žinia, kad Elektromechanikos studijų programai suteiktas „Investors‘ Spotlight“ kokybės ženklas.

Elektromechanikos studijų programa buvo pristatyta verslo atstovams, kurie išsakė pasiūlymus ir pastabas, susijusias su galimu Elektromechanikos studijų programos tobulinimu.

„Tai, kad Panevėžio kolegija, bendradarbiaudama su verslu, aktyviai tobulina studijų programas pastebi ir verslą buriančios organizacijos. „Investuok Lietuvoje“ 2019 metais „Investors‘ Spotlight“  kokybės ženklu apdovanojo studijų programą Elektros ir automatikos. Na, o šiais metais įmonių atstovai vertino studijų programą ELEKTROMECHANIKĄ. Negaliu nepaminėti, kad šiais metais Studijų kokybės vertinimo centras (SKVC) atestavo studijų programą Elektros ir automatikos įrenginiai septyniems metams, o tai yra maksimalus akreditacijos laikas,“ – pasiekimais dalinasi Panevėžio kolegijos Technologijos mokslų fakulteto dekanas dr. Evaldas Sapeliauskas.

Bendraujant su verslo atstovais buvo dar kartą įsitikinta, kad šios studijų programos absolventai yra tikrai laukiami pramonės įmonėse, o tai reiškia, kad jų paklausa darbo rinkoje yra labai didelė. Dar studijų programos kūrimo etape programos rengėjai apklausė virš penkiasdešimt Panevėžio miesto bei regiono pramonės įmonių atstovų. Atlikta apklausa leido aiškiau suvokti, ko reikia šiuolaikiniam verslui ir sukurti studijų programą, remiantis išsakytais lūkesčiais, todėl Elektromechanikos studijų programa skirta ruošti mechanikos inžinerijos specialistus, kuriems papildomai dar suteikiama ir elektros inžinerijos krypties žinių ir gebėjimų.

Studijų metų mokoma dirbti su šiuolaikinėmis erdvinio modeliavimo programomis AutoCAD ir SolidWorks, programinio valdymo staklėmis bei kompiuterizuota gamybos rengimo programa SolidCAM. Studentai taip pat turi galimybę susipažinti su pramoninių robotų valdymu naujai įrengtoje robotų laboratorijoje.

„Gautas garbingas įvertinimas suteikia papildomos motyvacijos toliau tobulinti Elektromechanikos studijų programą bei siekti glaudesnio bendradarbiavimo su Panevėžio kolegijos socialiniais partneriais. Tikimės, kad šios studijų programos absolventai sėkmingai įsilies į darbo rinką bei ateityje patys padės mums tobulinti šią studijų programą,“ – sako Mechanikos inžinerijos studijų krypties programos komiteto pirmininkas Aurimas Česnulevičius.

Tikimasi, kad šis įvertinimas paskatins didesnį stojančiųjų susidomėjimą regionui būtinus specialistus rengiančiomis technologijos mokslų studijų programomis: Elektromechanika ir Elektros ir automatikos įrenginiai.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio kolegijos dėstytoja J. Dilienė: „Įveikusi 30 kilometrų, supratau, kad galima įveikti ir maratoną“

confident-noyce

Panevėžio kolegijos studentams – tikslinės stipendijos

confident-noyce

Panevėžio kolegija kviečia į darbo ar profesinę rinką norinčius grįžti asmenis dalyvauti projekte

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau