Panevėžio kolegijos absolventams iškilmingai įteikti diplomai

Panevėžio kolegijos absolventams iškilmingai įteikti diplomai

Raimonda MIKUČIONYTĖ / JP nuotr.

Panevėžio kolegija šiandien užbaigė 2018-2019 mokslo metus ir „Cido“ arenoje absolventams buvo iškilmingai įteikti diplomai. Šiais metais mokslus Kolegijoje baigė apie 250 profesinių bakalaurų.

Aukštosios mokslo įstaigos direktorius dr. Gediminas Sargūnas ne tik džiaugiasi šių mokslo metų rezultatais, bet didžiuojasi būsimais mokslo metais – Kolegijoje akredituotos dvi naujos studijų programos.

BIC

Kolegijos direktorius dr. G. Sargūnas džiaugiasi ir didžiuojasi, jog kolegijos absolventams įteikti diplomai.

„Diplomų teikimo iškilmingas renginys – „Cido“ arenoje. Kolegijos absolventus pasveikino pučiamųjų orkestras „Panevėžio garsas“. Po to šventinė eisena pajudėjo link „Cido“ arenos, o ten – iškilmingas diplomų teikimas. Šiais metais išleidome apie 250 profesinių bakalaurų pagal 15 studijų programų. Tai technologijos, socialiniai ir biomedicinos mokslai“, – išdidžiai pasakojo G. Sargūnas.

Diplomų teikimo ceremonijoje dalyvavęs Panevėžio miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas pasidžiaugė, kad Panevėžys turi aiškias strategines kryptis.

„Jos sudaro galimybes Panevėžiui tapti konkurencingu ir patraukliu tiek aukštą pridėtinę vertę kuriančiomis įmonėmis, tiek aukštos kvalifikacijos specialistais. Būtent tokie ir yra Kolegijos absolventai. Tikiu, kad savo karjerą, ir savo ateitį siejate su Panevėžiu“, – sakė miesto meras R. Račkauskas.

R. Račkauskas.

Panevėžio kolegijos absolventus taip pat pasveikino Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas bei generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius.

Panevėžio PPAR prezidentas S. Gailiūnas dviems versliausiems studentams įteikė specialias dovanas.

„Sveikinu ir linkiu nepalikti Panevėžio. Linkiu, kad verslus sėkmingai kurtumėte čia ir taip stiprintumėte Panevėžio regioną“, – sakė S. Gailiūnas.

S. Gailiūnas.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.