-5 C
Panevėžys
Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023

Panevėžio kolegijoje paminėta Pasaulinė kokybės diena

AutoriusJPFotoORGANIZATORIŲ
Panevėžio kolegijoje paminėta Pasaulinė kokybės diena.

Panevėžio kolegijoje buvo paminėta Pasaulinė kokybės diena. „Kokybės diena – tai puiki proga vienyti Kolegijos bendruomenę, skatinti tarpusavio bendradarbiavimą, nes bendri veiksmai padeda sukurti palankias sąlygas kokybės tobulinimui,“- teigia Vadovybės atstovė kokybei Dalia Susnienė.

Ji ne tik organizavo renginį, tačiau ir skaitė pranešimą: pristatė Panevėžio kolegijos kokybės užtikrinimo sistemos pokyčius, reaguojant į tarptautinių ekspertų pateiktas rekomendacijas po institucinio vertinimo. Ji pasidžiaugė, kad akademinė bendruomenė naudojasi sudaryta galimybe per vidines sistemas teikti savo pastebėjimus ir pasiūlymus institucijos ir studijų kokybei tobulinti. Antroje pranešimo dalyje su bendruomene buvo pasidalinta tvarumo veikla ir naujausiomis iniciatyvomis Panevėžio kolegijoje.

Susirinkusius darbuotojus sveikino Kolegijos direktorius dr. Gediminas Sargūnas bei savo pranešime aptarė Panevėžio kolegijos veiklos vystymo perspektyvas, atliepiant aukštojo mokslo tendencijas.

G. Sargūnas.

Personalo ir dokumentų valdymo skyriaus vadovė Ramūnė Švėgždienė atliko Kolegijos darbuotojų apklausą (pulso tyrimas) ir supažindino su kolegijos vertybių ir psichologinio mikroklimato tyrimo kolegijoje rezultatais. Džiugu, kad didžioji dauguma darbuotojų (apie 90 proc.) mano, kad kolegos atsidavę darbui, o darbo aplinką vertina kaip malonią. Darbuotojų apklausa rodo, kad darbuotojai jaučiasi labiau girdimi, atsižvelgiama į jų siūlymus.

Tradicinis renginio akcentas yra Kokybės nugalėtojų nominacijų paskelbimas. Šių metų nugalėtojai: „Metų dėstytojas“ nominaciją, kurią renka studentai, gavo SMF dėstytoja Ermina Čižienė, BMF dėstytoja Ligita Šerytė, TMF dėstytoja Rima Strelčiūnienė.

Panevėžio kolegijoje paminėta Pasaulinė kokybės diena.

„Metų tyrėjo“ nominacija už indėlį į mokslo tiriamąją veiklą, nuolatinius ieškojimus ir tyrinėjimus įteikta BMF doc. dr.  Mariui Baranauskui. „Metų darbuotoju“ šiais metais paskelbta Tarptautinių ryšių, marketingo ir projektų skyriaus marketingo projektų vadovė Viktorija Vidžiūnaitė.

Renginio pabaigoje, Mokymų akademijos lektorius, psichologinių mokymų treneris Andrius Jarašiūnas surengė darbo įprasminimo sesiją „Mano didysis KODĖL“. Ir renginį užbaigė pamąstymu: „Dauguma žmonių pervertina tai, ką jie gali nuveikti per vienerius metus ir nepakankamai įvertina tai, ką jie gali nuveikti per dešimtmetį.“


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio kolegijos nykštukai dalinasi šviesa ir šiluma

confident-noyce

Vaikams – gimnastikos sienelė, o Panevėžio kolegijai – nauja tradicija

confident-noyce

Aukštaitijos savišvietos akademijoje panevėžiečiai senjorai lavino atmintį ir komunikacinius gebėjimus

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau