Panevėžio kolegijoje gali mokytis kiekvienas

Panevėžio kolegijoje gali mokytis kiekvienas

JP / Panevėžio kolegijos nuotr.

Panevėžio kolegija – aukštoji mokykla, kurioje greta koleginių studijų vykdomas ir neformalus suaugusiųjų švietimas, plėtojami taikomieji tyrimai. Įvairaus amžiaus miesto gyventojai čia tobulina bendrąsias ir profesines konpetencijas.

Jau eilę metų populiariausių Kolegijos neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų sąraše „Taikomoji (dekoratyvinė) dailė“, „Tapybos technikos ir technologijos“, „Apskaita kompiuterizuotai“, įvairūs informacinių technologijų kursai, specializuotos biomedicinos (burnos higienos, odontologinės priežiūros, anestezijos, psichikos sveikatos ir t.t.) programos.

BIC

Šis ruduo kaip niekad turtingas neformaliojo suaugusiųjų švietimo programomis. Ką tik džiaugėmės Gidų rengimo programos startu, Aukštaitijos savišvietos akademijos (ASA) naujų mokslo metų pradžia, o įvairių specialybių mokytojai, studijuojantys savaitgaliais perkvalifikavimo programoje „Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas“ jau rengiasi pirmajai praktikai darželyje.

Spalio 24 d.,17.10 val., panevėžiečiai, norintys išbandyti save naujoje veiklos srityje – dailėje, kviečiami į programos „Tapybos technikos ir technologijos“ (60 val.) mokymus. Šią neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programą parengė ir vykdo žinomas dailininkas, kolegijos lektorius Girmantas Rudokas, turintis didelę suaugusiųjų mokymo patirtį.

Šiemet programa dalinai finansuojma Panevėžio miesto savivaldybės biudžeto lėšomis. Mokymai „Tapybos technikos ir technologijos“ vyks Panevėžio kolegijoje iki 2020 m. sausio mėnesio, ketvirtadieniais. Dalyviai susipažins su klasikinės ir šiuolaikinės tapybos rūšimis, formuosis praktinio darbo įgūdžius įvairiomis tapybos technikomis (akvarelė, pastelė, tapyba akriliniais dažais, tapyba ant šilko ir kt), ugdysis estetinę kultūrą.

Lapkričio 20 d., 17.15 val. visus, norinčius išmokti tvarkyti apskaitą kompiuterio pagalba, lektorė Ana Samuilova ir doc. dr. Jurgita Lieponienė kviečia į mokymus „Apskaita kompiuterizuotai“ (66 val.). Specialus buhalterinis išsilavinimas nebūtinas. Mokymai vyks vakarais, pirmadieniais ir trečiadieniais. Dalyviai įgis darbo su kompiuterinėmis programomis „Stekas Plius“ ir „Rivilė – Gama“ įgūdžių.

Besidomintiems teismine meditacija siūlome atvyti į Mediatorių mokymus. Programą pagal Lietuvos Respublikos teisingumo ministro patvirtintus minimalius reikalavimus, parengė  teisės mokslų daktaras dr. Giedrius Nemeikšis. Mokymai vyksta pentadieniais nuo 16 val. kolegijos centriniuose rūmuose, 135 auditorijoje. Aukštaitijos savišvietos akademijos klausytojams ši programa nemokama.

Baigusiems Panevėžio kolegijos neformaliojo švietimo programas išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. Daugiau informacijos el. paštu rimanta.pagiriene@panko.lt ar telefonais: Tel.: (8 45) 461 433; mob.: +370 671 422 61.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.