Panevėžio kolegija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos elektros energetikos asociacija

Panevėžio kolegija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos elektros energetikos asociacija

JP / Panevėžio kolegijos nuotr.

Šiandien Panevėžio kolegijoje lankėsi Lietuvos energetikos asociacijos (LEEA) prezidentas Kęstutis Jauniškis ir projektų vadovė Aušra Kalinauskienė.

Susitikimo metu pasirašyta ilgalaikio strateginio bendradarbiavimo sutartis. Panevėžio kolegija ir LEEA susitarė kartu rengti, vykdyti ir tobulinti studijų programas, pagal kurias ruošiami specialistai elektros energetikos sektoriuje veikiančioms įmonėms, organizuoti būsimų profesinių bakalaurų profesinės veiklos praktikas asociacijos įmonėse ir integruoti studentus bei absolventus į gamybinę veiklą pagal Panevėžio regiono bei šalies poreikius, vykdyti mokslo taikomąją veiklą ir eksperimentinės plėtros darbus.

BIC

Kolegijos direktorius dr. Gediminas Sargūnas asociacijos atstovams pristatė Panevėžio kolegijos struktūrą, veiklą ir aukštosios mokyklos perspektyvas.

Technologijos mokslų fakulteto dekanė Birutė Dalmantienė papasakojo apie LEEA narių ir kolegijos bendras veiklas rengiant specialistus bei jaunimo pritraukimo į technologijos mokslų studijas būdus. Asociacijos projektų vadovė A. Kalinauskienė pristatė LEEA projektinę veiklą ir projektinės veiklos partnerystės su kolegija galimybes.

Susitikimo metu asociacijos atstovai taip pat apsilankė kolegijos Praktinio mokymo centre ir apžiūrėjo čia esančias laboratorijas.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.