-4.2 C
Panevėžys
Antradienis, 28 lapkričio, 2023

Panevėžio kolegija kviečia dalyvauti kvalifikacijos tobulinimo programose

Panevėžio kolegija, skatindama mokymosi visą gyvenimą veiklas, aktyviai vykdo neformaliojo švietimo kvalifikacijos tobulinimo programas, kursus bei renginius. Baigus mokymus išduodami Panevėžio kolegijos pažymėjimai.

„Esame atviri potencialių klientų pasiūlymams, rengiame neformaliojo švietimo programas pagal institucijų poreikius. Kviečiame visus, norinčius  tobulinti savo kvalifikaciją, siūlyti mums temas, mokymų trukmę. Priėmimą į neformalaus švietimo programas vykdome susiformavus minimalioms klausytojų grupėms“ – teigia Panevėžio kolegijos Mokslo taikomosios veiklos ir neformalaus švietimo skyriaus vadovas Vytautas Paliukas.

Šiuo metu Panevėžio kolegija kviečia 2019 m. sausio-vasario mėnesiais registruotis į Biomedicinos, Socialinių bei Technologijos mokslų srities  programas.

Biomedicinos srities programos (suderintos su LR Sveikatos apsaugos ministerija) mokymai skirti asmenims baigusiems medicinos, odontologijos, odontologinės priežiūros, reabilitacijos, kineziterapijos, ergoterapijos, bendrosios praktikos slaugos, slaugos, akušerijos, grožio terapijos, kosmetologijos, higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos, taikomosios fizinės veiklos studijų programas.

Viena populiariausių šios srities mokymų programa – „Slaugytojo padėjėjas“ –programos dalyviai gali būti asmenys, turintys ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą. Šią mokymo programą baigęs specialistas įgyja teisę dirbti slaugytojo padėjėju visų lygių asmens sveikatos priežiūros įstaigose. Grupė baigiama formuoti, kaupiamas rezervinis sąrašas.

Kviečiame registruotis ir į kitus Biomedicinos srities mokymo programas:  „Anestezija ir intensyvioji slauga“, „Operacinė slauga“, „Psichikos sveikatos slauga“, „Gydytojo odontologo padėjėjas“.

Taip pat vykdomos ir stažuotės Burnos priežiūros specialistams, Gydytojo odontologo padėjėjams, „Masažo pagrindai“ – šią mokymo programą baigęs specialistas įgyja teisę dirbti masažuotoju savarankiškai arba visų lygių asmens sveikatos priežiūros įstaigose.

Socialinių mokslų srities programos kviečia į perkvalifikavimo modulį pedagogams „Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas“ bei mokymus „Apskaita kompiuterizuotai“,  „Taikomoji dailė“. Rengiami ir seminarai „Ikimokyklinio/priešmokyklinio  amžiaus vaikų judrieji žaidimai“.

Technologijos mokslų srities programos: „Prezentacijos kūrimas ir pristatymas: žvilgsnis iš auditorijos“ bei seminaras „Brėžinių braižymas ir darbas su kompiuterizuota programa AUTOCAD“.

Visą informaciją apie programas, jų trukmę, kainą bei vykdymo datas rasite Panevėžio kolegijos internetinėje svetainėje.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Aukštaitijos savišvietos akademijoje panevėžiečiai senjorai lavino atmintį ir komunikacinius gebėjimus

confident-noyce

Panevėžio kolegijoje paminėta Pasaulinė kokybės diena

confident-noyce

Panevėžio kolegijos likimu susirūpino ir prezidentas G. Nausėda

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau