Panevėžio kolegija įgyvendino Panevėžio miesto savivaldybės finansuotus projektus

AutoriusJPFotoPK
Panevėžio kolegija įgyvendino Panevėžio miesto savivaldybės finansuotus projektus.

Panevėžio kolegijos Socialinių mokslų fakultetas 2022  metais sėkmingai įgyvendino tris Panevėžio miesto savivaldybės  finansuotus  projektus: jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų projektą „Mokslo šaknys 2022“, neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projektą „Auk budrus ir atsparus“ bei neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programą „Aukštaitijos savišvietos akademija“.

Projekto „Mokslo šaknys 2022“ siekis – ugdyti jaunimo kūrybiškumą, organizacinius gebėjimus, gilinti bei plėsti profesinei veiklai reikalingas kompetencijas, skatinant jaunimą aktyviai dalyvauti mokslo taikomoje veikloje. Projekto rezultatai – 2022 gegužės 5 d. organizuota kasmetinė respublikinė studentų tiriamųjų darbų konferencija, išleistas tryliktas studentų tiriamųjų darbų straipsnių rinkinio „Mokslo šaknys 2022“ numeris.

Projektu „Auk budrus ir atsparus“ buvo siekiama įvertinti neigiamų socialinių veiksnių prevenciją Panevėžio miesto ikimokyklinio ugdymo mokyklose. Tuo tikslu buvo išnagrinėtos  lopšelių – darželių  parengtos ugdymo programos ir atlikta  ikimokyklinio ugdymo pedagogų nuomonės apklausa, kurioje dalyvavo 262 respondentai.

Projekto darbo grupės nuomone, tyrimo rezultatai bus aktualūs ne tik Panevėžio miesto lopšelių – darželių  pedagogams, bet ir kolegijos studijų programos „Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas“ studentams.

Panevėžio kolegija įgyvendino Panevėžio miesto savivaldybės finansuotus projektus.

Didelio panevėžiečių susidomėjimo sulaukė neformaliojo suaugusiųjų švietimo programa „Aukštaitijos savišvietos akademija“.

2022 rugsėjo – gruodžio mėn. apie 80 senjorų  mokėsi  anglų ir vokiečių kalbų, dalyvavo sportinės saviugdos ir tapybinių interpretacijų  programose, tobulino darbo kompiuteriu įgūdžius, klausėsi kolegijos dėstytojų ir kviestinių lektorių paskaitų: „Skirtingi kartų požiūriai į vaikų ugdymą“; „Kur dingsta  mūsų pinigai?“; „Šiluminės energijos pastatuose išsaugojimas“; „Bioetika šiandien“; „Burnos higiena ir dantų ligos“; „Patarimai kačių augintojams“, „Žmogaus teisių ir  laisvių gynimo garantijos“ ir kt.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžys įgyvendina projektą „Karjeros specialistų tinklo vystymas“

confident-noyce

Panevėžyje sėkmingai įgyvendinamas projektas „Kokybės krepšelis“

confident-noyce

Darbą pradėjo naujos kadencijos Panevėžio kolegijos taryba

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau