Šiandien Panevėžio kolegija organizavo akciją „Stok ČIA! Čia Tavo karjeros pradžia!“, kurios metu konsultantai Laisvės aikštėje praeivius supažindino su Panevėžio kolegijoje siūlomomis 19 bakalauro ir 3 trumpųjų studijų programomis.
Miestiečiams buvo priminta, kad Panevėžys turi inovatyvią ir į studentų ateitį orientuotą kolegiją. Taip pat suteikta galimybė įsiamžinti – pasidaryti originalią asmenukę ant besisukančios platformos.
Praeiviams pristatė kolegiją
Akcija „Stok ČIA! Čia Tavo karjeros pradžia!“ buvo orientuota į Panevėžio miesto gyventojus, norint juos supažindinti su kolegijos veiklomis ir studijomis.
Kaip naujienų portalui JP teigė Panevėžio kolegijos marketingo projekto vadovė Viktorija Vidžiūnienė, prasidėjus pagrindiniams stojimams į aukštąsias mokyklas, panevėžiečiams reikėjo priminti, kad būtina ir verta rinktis Panevėžio kolegiją.
„Ši – „Stok ČIA! Čia tavo karjeros pradžia!“ akcija buvo daugiau orientuota į miesto žmones, kad jiems būtų aišku, jog savo mieste turime aukštąją mokyklą – Panevėžio kolegiją. Kuri yra inovatyvi, siūlanti perspektyvias specialybes, kad dar kartą apsvarstytų galimybę rinktis šios kolegijos programas. Kadangi prasidėjo stojimai į aukštąsias mokyklas, kurie tęsis iki liepos 28 d., taip ir nusprendėme suorganizuoti šią akciją“, – sake V. Vidžiūnienė.
Turėjo galimybė pasidaryti asmenukę
Pasak marketingo projektų vadovės V. Vidžiūnienės, 360 laipsnių platformos asmenukės – pakankamai nauja pramoga ir praeiviams buvo puiki proga įsiamžinti prie Panevėžio kolegijos.
„Laisvės aikštėje vaikščiojo konsultantės, kurios dalino Panevėžio kolegijos lankstinukus, siūlė studijuoti kolegijoje ir informavo apie joje suteikiamas perspektyvas ir galimybes. Taip pat, praeiviai turėjo progą save įamžinti 360 laipsnių platformos asmenukėmis. Ši pramoga pakankamai nauja ir tikimės, kad buvo efektyvi. Panevėžiečiai, atsistoję ant platformos ir filmavosi, o sukurtus vaizdo įrašus gavo į el. paštą ar telefoną“, – aiškino V. Vidžiūnienė.

