22.5 C
Panevėžys
Šeštadienis, 12 birželio, 2021

Panevėžio irkluotojai sėkmingai pradėjo sezoną

Marijampolėje vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo maratono čempionatas, kuriame dalyvavo ir gausi Panevėžio miesto komanda susidedanti iš Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro, Raimundo Sargūno sporto gimnazijos ir V. Vaičikonio irklavimo klubo sportininkų. Juos treniruoja D. Vaičikonienė, E. Simonaitytė ir V. Vaičikonis.

Varžybose dalyvavo ne tik Lietuvos geriausieji, bet ir svečiai iš Kaliningrado, todėl kai kuriose amžiaus grupėse kova buvo tikrai įnirtinga.

Jauniausioje berniukų grupėje baidare vienviete 2 500 m nuotolyje antrą vietą iškovojo Martynas Grybė, trečias buvo Nedas Kraujalis.

Mergaičių grupėje baidare 2 500 m irklavusi panevėžietė Kotryna Glemžaitė liko antra.

Jaunučių vaikinų grupėje baidare 5 000 m nuotolyje nepralenkiamas buvo Heraldas Kairys. Trečią vietą iškovojo panevėžietis Vakaris Vronevskis.

Šioje rungtyje ilgai lyderiu buvo Rytis Sakalauskas, tačiau posūkio metu vykstant įnirtingai kovai, susidūrė su kita valtimi – lūžo irklas ir išvirtus iš valties teko baigti varžybas.

Jaunučių merginų grupėje trečią vietą baidare vienviete irklavusi 5 000 m iškovojo Gabrielė Srivkinaitė. Moterų grupėje 5 000 m nuotolyje baidare vienviete nugalėjo Kaliningrado atstovė, antra liko Gabrielė Rauckytė, trečią vietą iškovojo Aleksandra Čechova.

Šiuo metu irkluotojai ruošiasi gegužės 11-12 d. Trakuose vyksiančioms Lietuvos taurės varžyboms, kuriose bus kovojama ir dėl kelialapių į Pasaulio jaunių/jaunimo čempionatą.

Taip pat šiemet Panevėžyje jau antrą kartą vykdoma Lietuvos irklavimo jaunučių rinktinės stovykla su rinktinės treneriu V. Vaičikoniu. Rinktinė kartu su panevėžiečiais taip pat dalyvaus kontrolinėse varžybose Jelgavoje gegužės 1 d.