Panevėžio ir Šiaulių PPAR atstovai su Seimo nare aptarė regioninės politikos problematiką

Panevėžio ir Šiaulių PPAR atstovai su Seimo nare aptarė regioninės politikos problematiką

JP / Panevėžio PPAR nuotr.

Šiandien Panevėžyje viešėjo Seimo narė, Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkė Guoda Burokienė. Ji susitiko su Nacionalinė regioninės plėtros tarybos nariu, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentu Vidmantu Japertu, Šiaulių PPAR generalinio direktoriaus pavaduotoja Aiste Žalevičiene, Panevėžio PPAR prezidentu Sigitu Gailiūnu bei Panevėžio PPAR generaliniu direktoriumi Visvaldu Matkevičiumi.

Susitikimo metu buvo aptarti regionų vystymosi klausimai, diskutuota apie Vyriausybės ruošiamą „Baltąją knygą“. Šiaulių ir Panevėžio PPAR atstovai parlamentarei G. Burokienei išsakė problemą, kad iki šiol net kelio ministerijos buvo atsakingos už regioninę politiką. Pasak Rūmų atstovų, būtų naudinga, jog už šią sritį būtų atsakinga kuri nors viena ministerija ir taip mažėtų nesusišnekėjimas ir įvairios problemos tarp valdžios ir verslo atstovų.

Susitikime Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkė G. Burokienė teigė, jog vertėtų sudaryti darbo grupę, kuri ir išspręstų susidariusias problemas.

BIC

Beje, susitikimo metu buvo sutarta, jog į Panevėžio nagrinėti regionų politikos klausimus atvyks į Vidaus reikalų ministras.

„Visada džiaugiuosi, kai verslo ir valdžios atstovai supranta problemas ir jas sprendžia. Džiaugiuosi Seimo narės G. Burokienės parodytu dėmesiu regionų politikos klausimais. Konstruktyvus bendravimas ir bendradarbiavimas tikrai padės išspręsti visas problemas“, – kalbėjo Panevėžio PPAR prezidentas S. Gailiūnas.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.