Panevėžio gyvūnų globos draugijai – neįprasta verslininkų dovana

Panevėžio gyvūnų globos draugijai – neįprasta verslininkų dovana

Vilda LUKAITYTĖ / JP, bendrovės nuotr.

Panevėžio gyvūnų globos draugijos valdybos narys Justinas Stašys pasidžiaugė, kad vis daugiau verslininkų skiria lėšų beglobiams gyvūnams.

Panevėžio gyvūnų globos draugija sulaukia nemažai dovanų iš lankytojų, tačiau dar niekada nėra sulaukę tokios neįprastos aukos – transporto priemonės. Bendrovė „Lytagra“ Gyvūnų globos draugijai padovanojo taip reikalingą mikroautobusą.

Naujienų portalui JP Panevėžio gyvūnų globos draugijos valdybos narys Justinas Stašys pasidžiaugė, kad vis daugiau verslininkų skiria lėšų beglobiams gyvūnams. „Įmonės prašiau, kad mums suteiktų piniginę paramą tam, kad galėtume įsigyti transporto priemonę darbams. Tačiau, apsidžiaugėme sulaukę viso mikroautobuso“, – šypsodamasis pasakojo J. Stašys.

Mikroautobusas anksčiau priklausė įmonei „Lytagra“. Prieš padovanojat transporto priemonę Gyvūnų globos draugijai, automobilis buvo techniškai sutvarkytas.

BIC

Iki šiol tiek gyvūnams, tiek įvairiems darbas savanoriai naudojo savo automobilius. Dovanotas mikroautobusas yra pirmasis automobilis registruotas organizacijos vardu.

Beje, J. Stašys džiaugėsi, kad tai yra ne pirmoji bendrovės „Lytagra“ dovana Panevėžio gyvūnų globos draugijai.

„Šios įmonės generalinis direktorius Erinijus Aksomaitis – vadovo idealas. Tai labai paprastas ir nuoširdus žmogus. Jis yra paaukojęs daugybę daiktų: lauko ir vidaus plytelių, tvoros segmentų“, – dovanas vardino J. Stašys.

Bendrovės „Lytagra“ generalinis direktorius E. Aksomaitis, įmonė socialiai atsakinga, todėl gana rimtai žvelgia į galimybę padėti tokios organizacijoms kaip Panevėžio gyvūnų globos draugija.

Įmonė socialiai atsakinga

Kaip naujienų portalui JP teigė bendrovės „Lytagra“ generalinis direktorius E. Aksomaitis, įmonė socialiai atsakinga, todėl gana rimtai žvelgia į galimybę padėti tokioms organizacijoms kaip Panevėžio gyvūnų globos draugija.

„Norime ir palaikome gražią iniciatyvą, tikrai tą darysime ir toliau. Išgirdome, kad prieglaudai reikia transporto priemonės, tad suskubome ją suteikti“, – pasakojo E. Aksomaitis.

Sulaukia įvairių dovanų

Kaip pasakojo Panevėžio gyvūnų globos draugijos valdybos narys J. Stašys, verslininkai įsitikinę, kad organizacijai tikrai reikalingas vienas ar kitas daiktas, stengiasi jį padovanoti, tačiau tenka įdėti nemažai darbo.

Šiuo metu itin populiarus aukų rinkimas vestuvių metu. Jaunieji svečių prašo vietoje gėlių dovanoti gyvūnų maisto arba pinigų, kuriuos vėliau paaukoja prieglaudoms.

Tokių jaunavedžių aukų Panevėžio gyvūnų globos draugija sulaukia vis dažniau.

„Esame gavę ir šaldiklį. Jį moteris atsiuntė mums net iš Vokietijos“, – apie neįprastas dovanas pasakojo J. Stašys.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.