Panevėžys
Penktadienis, 16 balandžio, 2021

Panevėžio „Grifas“ neatlaikė „Vilniaus“ išbandymo

AutoriusJPFotoORGANIZATORIŲ

Šeštadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko ketverios rungtynės. Kovas pradėjo HC „Vilnius“, svečiuose įveikęs Panevėžio „Grifą“ rezultatu 39:25 (21:11).

Vilniečiams rungtynės ėjosi kaip iš pypkės. Pirmąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtuodami 5:0 ir 3:0 atkarpomis (5:0, 5:1, 8:2). Šią saugesnę 6 įvarčių persvarą jie pamažu didino (12:5, 15:7, 20:11). Pirmasis kėlinys baigėsi HC „Vilniaus“  rankininkams pirmaujant rezultatu 21:11.

Nors antrąjį kėlinį „Grifas“ pradėjo agresyviai ir neleido priešininkams atitolti (28:18, 30:22), tačiau laikui einant į pabaigą jiems pavyko realizuoti vos 3 įvarčius, o į savo vartus praleido 9.  Rungtynės baigėsi vilniečių pergale 39:25.

„Rungtynės prasidėjo mums nepalankiai. Neradome savo reikiamos sudėties aikštelėje, taip vilniečiai saugiai atitolo dviženkliu skirtumu ir likusį laiką galėjo žaisti be įtampos. O mes nesugebėjome sukurti intrigos. Nors pavieniuose epizoduose atrodėme neblogai, tačiau visumoje tokie nebuvome. Sveikiname priešininkus“, – po rungtynių teigė Panevėžio „Grifo“ treneris Mindaugas Vėta.

„Rungtynes vertinu gerai – laimėjome. Žaidėme greitai, jie šiek tiek atsiliko. Žaidėjų turėjome pakankamai, dažnai rotavome ir turime rezultatą“, – trumpai rungtynes apžvelgė HC „Vilnius“ žaidėjas Martynas Žala.

Panevėžio „SC-RSSG-Grifas“: Evaldas Vėta – 7, Matas Laurikėnas – 4, Petras Očikas – 3, Danielius Kairys, Mindaugas Barzdenis, Mindaugas Rutkauskas ir Titas Janušonis –  po 2, Amandas Šarkanas ir Edvinas Šakalys – po 1.

HC „Vilnius“:  Mindaugas Urbonas – 7, Vaidas Drevinskas – 6, Martynas Žala – 5, Lukas Markaitis – 4, Martynas Lapinskas, Airidas Petronis, Arminas Milaknis ir Ignas Kuprevičius – po 3, Šarūnas Mieliauskas – 2, Tautvydas Damašauskas, Robertas Skobas ir Domantas Raudonius – po 1.