Panevėžio gimtadienis: kas ko linki miestui?

Panevėžio gimtadienis: kas ko linki miestui?

JP / JP, 15MIN.LT, asmeninio albumo, DELFI, Lietuvos studentų sporto asociacijos, Metanojos ŽILĖNAITĖS, Karolio KAVOLĖLIO, Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Šiandien, rugsėjo 7-ąją minime Panevėžio miesto dieną. Ši diena laikoma Panevėžio miesto įkūrimo diena. Seniausias iš dabar žinomų dokumentų, kuriame kalbame apie Panevėžį, yra Lietuvos didžiojo kunigaikščio ir Lenkijos karaliaus Aleksandro 1503 metų rugsėjo 7 dienos raštas.

Panevėžio miesto gimtadienio šventė vyks rugsėjo 8-10 d. Šventės organizatoriai nori akcentuoti ir miesto pokyčius, ir pasiūlyti panevėžiečiams, miesto svečiams iš arčiau pažvelgti į įvairias naujoves ir naujienas: meno, technologijų, žaidimų, technikos ir kt. 514-ojo miesto gimtadienio šventės šūkis –  „Panevėžys atsinaujina“.

Su 514-uoju miesto gimtadieniu naujienų portalo JP skaitytojus ir visus Panevėžio miesto gyventojus sveikina žinomi panevėžiečiai: dvasininkai, sportininkai, politikai, menininkai ir kt.

Jo Ekscelencija Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas OFM

Mieli Panevėžio miesto gyventojai, nuoširdžiai sveikinu su miesto švente, su 514-ju gimtadieniu! Kiekvieni metai tiek žmogaus, tiek miesto gyvenime palieka tam tikrus bruožus: džiaugsmo ir skausmo, liūdesio ir vilties  bei, svarbiausia, tikėjimo.

Taigi, gimtadienio proga noriu jums palinkėti – puoškime savo miestą artimo meilės darbais, kasdien aukime Dievo pažinimu ir būkime savo miesto puoselėtojais, brandintojais ir gyventojais.

Panevėžio miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas

Šiandien kaip niekada suprantame – būtina novatoriškai  ir progresyviai žvelgti į ateitį. Tai svarbu ne tik kiekvienam mūsų, tai būtina miestui. Džiaugiuosi, kad Panevėžys pradeda atsinaujinimo kelią. Jau po kelerių metų miesto veidas bus akivaizdžiai pasikeitęs – šiuolaikiškas, stebinantis, džiuginantis mus ir miesto svečius. Toks ir šių metų Panevėžio gimtadienis.

Sveikinu visus panevėžiečius su artėjančiu miesto gimtadieniu, skelbiančiu svarbią žinią – Panevėžys atsinaujina!  Gražios šventės, puikios nuotaikos ir svarbiausia, DIDŽIUOKIMĖS savo miestu ir tuo, kad ESAME PANEVĖŽIEČIAI! Su gimtadieniu Jus!

Seimo narys Bronislovas Matelis

Mieli panevėžiečiai, sveikinu Jus su Panevėžio miesto 514-uoju gimtadieniu. Tegu šį savaitgalį mieste tvyranti šventinė nuotaika aplanko ne tik tuos namus, kuriuose nieko netrūksta, visi laimingi, bet ir tuos, kuriuos slegia įvairūs rūpesčiai. Turėkime viltį, kad jie ne amžini. Į mūsų miestą ateina didžiulės europinės investicijos.

Nuo to, kaip racionaliai ir sąžiningai jos bus panaudotos priklausys ir Panevėžio miesto veidas, ir gyventojų gerovė. Tikėkime, kad mūsų miesto ateitis bus šviesi.

Lietuvos policijos Generalinio komisaro pavaduotojas Rimantas Bobinas

Mieli bendramiestiečiai, kokia gi pirmoji mintis ateina tariant šio miesto vardą? Ką jauti širdyje paliekant miesto ribas ir kokias emocijas patiri vėl sugrįžęs? Ką galvoji, kai tari miesto vardą – Panevėžys? Kokius jausmus ir emocijas patiri vaikščiodamas miesto gatvėmis?

Manau, būsiu objektyvus teikdamas, kad visi turime skirtingas patirtis, taigi patiriame skirtingus jausmus ir valdome skirtingas emocijas. Tačiau neabejotinai mylime šį miestą, jo žmones, nepriklausomai nuo to ką ir kaip skirtingai bejaustume ir kaip skirtingai bekalbėtume.

Šiandien miestas švenčia savo gimtadienį. Tai turtas, kurį Panevėžiui daugiau nei penkis šimtus ir vieną dešimtį kūrė ir puoselėjo mūsų garbūs ir išmintingi protėviai. Turime džiaugtis ir didžiuotis tuo, kad šiandien esame čia, tokia jaunatviška ir energingai plakančia širdimi.

Sveikindamas visus bendramiestiečius su švente, noriu palinkėti išmokti džiaugtis miestu, kuriame gyvename, didžiuotis juo ir jo ambicingais, išradingais ir kūrybingais žmonėmis. Švęskime –  UŽ PANEVĖŽĮ!

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto dekanė prof. dr. Daiva Žostautienė

Visus panevėžiečius, miesto svečius, bei šį miestą mylinčius žmones sveikinu su Panevėžio miesto gimtadieniu. Miestas – tai žmonės, kurie šiame mieste gyvena, kuria, tobulėja, mokosi, linksminasi ar tiesiog būna savimi. Tikiu, kad panevėžiečiai geba džiaugtis, yra kūrybiški, aktyvūs, pozityvūs, pilietiški. Mūsų miestas yra erdvė, prie kurios puoselėjimo mes patys noriai prisidedame tiek idėjomis, tiek darbais. Sveikinu visus ir linkiu geros nuotaikos.

Nusišypsokime vieni kitiems, gerbkime vieni kitus ir lai mus vienija bendras tikslas „vardan tos Lietuvos, vardan mūsų miesto Panevėžio“. Su gimtadieniu, mielieji!

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas, akcinės bendrovės „Lietkabelis“ generalinis direktorius Sigitas Gailiūnas

Panevėžys pasitinka 514 metų gimtadienį kupinas naujų infrastuktūros, kultūros, sporto ir poilsio vystymo projektų. Linkiu, kad šis gimtadienis taptų mūsų miesto atsinaujinimo, kurį pajustų, juo džiaugtųsi ir didžiuotųsi kiekvienas panevėžietis, o  miesto svečiai – žavėtųsi, pradžia. Visi jauskimės miesto šeimininkais, puoselėkime, gražinkime ir garsinkime jį.

Gražios šventės, įspūdingų renginių ir nepamirškime linksmintis! TEGUL PANEVĖŽYS ŠYPSOSI!

Dainininkas Kastytis Kerbedis

Mano gimtojo miesto žmonės, visus su Panevėžio 514-uoju gimtadieniu! Apgailestauju, nors buvau kviestas gimtadienio proga dainuoti rugsėjo 9-ąją koncerte didžiojoje scenoje, deja, galiu jūs pakviesti į savo koncertą gruodžio 30 dieną „Cido“ arenoje.

Būkit laimingi ir turėkite vilties, kad mūsų Panevėžys ir visa Lietuva gyvens geriau – prošvaisčių yra!

Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius

Šilčiausi sveikinimai 514-ojo mūsų mylimo miesto gimtadienio proga! Be galo simboliška, kad šiemet ši šventė sutampa su 110-osiomis maestro Juozo Miltinio gimimo metinėmis.

Panevėžys visada buvo stipraus charakterio miestas ir kiekviename iš mūsų turbūt gyvena mažasis miltinis – šiek tiek užsispyręs, sudėtingas, bet be galo laisvę, kūrybą ir gyvenimą mylintis žmogus. Išleiskime iš savęs šį miltinišką potencialą, stiprios minties ir kūrybos užtaisą ir prikelkime mūsų miestą naujam gyvenimui. Tikėkime savimi, savo miestu ir savo valstybe. Gražios šventės!

Juozo Miltinio dramos teatro aktorė Ligita Kondrotaitė

Žmonės ne pastatai. Miesto alsavimas – čia gimę, čia gyvenantys, atvažiuojantys ir išvažiuojantys žmonės. Visus su švente!

Plaukikas Danas Rapšys

Nė vienas sportininkas nėra sėkmingas be tvirto įsitikinimo, kad gali laimėti, be supratimo, kaip dirbti kartu su komanda, siekiant bendro tikslo. Todėl ir panevėžiečiams miesto gimtadienio proga linkiu pasižymėti pozityviu požiūriu ir iniciatyvumu, būti atviriems naujoms patirtims bei drauge kurti miesto ateitį.

Panevėžio kolegijos direktorius dr. Gediminas Sargūnas

Gražus miestas prasideda nuo gražių darbų. Tik Panevėžio miesto bendruomenės pastangomis, noru ir užsispyrimu šiandien mūsų miestas visai kitoks –  atsinaujinantis, jaunatviškas, modernus, jaukus.

Tad ir toliau kurkime savo miestą drauge, išlikime bendruomeniškais, pasidžiaukime bei palaikykime tuos, kurie mokosi, kuria ir dirba tam, kad Panevėžys visada būtų miestu, kuriame norisi gyventi. Būkime laimingi, gyvendami čia!

Bendrovės „Auresa“ generalinis direktorius Marius Goštautas

Kiekvienas iš mūsų turime švenčių, tačiau yra šventės, kurios užima ypatingą vietą. Be abejo, viena iš tų dienų yra miesto Gimtadienis.

Panevėžys – dinamiškas, veržlus, jaunatviškai ambicingas, brandžiai atsakingas, prasmingai kuriantis, išradingai švenčiantis… Panevėžys, tai tik miestas, didžiausias pasididžiavimas esame Mes.

Turime išmokti didžiuotis, kad esame panevėžiečiai. Aš esu panevėžietis!!!

Krepšininkas, Panevėžio „Lietkabelio“ žaidėjas Gintaras Leonavičius

Sveikinu savo mylimą Panevėžį su 514-uoju gimtadieniu! Miestui ir jo žmonėms linkiu vienybės, draugiškumo ir visokeriopos sėkmės tobulėjant!

Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filialo donorų organizatorius Donatas Šniutė

Būkime geresni žmonės sau, artimiesiems, nepažįstamiesiems ir miestui. Didžiuokimės ir džiaukimės žmonėmis, pasiekimais, daugiau šypsokimės ir mylėkime savo Panevėžį, kad ir kur bebūtume!

Šilelis

PIC

PIC

Stichijos

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.