„Panevėžio gatvės“ turi naują vadovą

„Panevėžio gatvės“ turi naują vadovą

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Šiandien pradėjo dirbti nauja UAB „Panevėžio gatvės“ direktorė. Įmonės valdyba išrinko ir ja patvirtino 29 metų Viktoriją Juodikienę.

Naujoji įmonės vadovė aukštąjį išsilavinimą įgijo Šiaulių universitete, dirbo UAB „Edesta“, MB „Dakema“, UAB „Ecoservice projektai“ ir  „Biržų komunalinis ūkis“.

„Valdybos nariai teigiamai vertino V. Juodikienės patirtį pertvarkant viešajam sektoriui priklausančias įmones ir plečiant jų komercinę veiklą. Tikimės, kad tai bus vienas  pagrindinių veiksnių formuojant aiškią UAB „Panevėžio gatvės“ strateginę kryptį ir siekiant efektyvesnės veiklos“, – sako valdybos pirmininkas, Panevėžio miesto savivaldybės Miesto plėtros skyriaus vedėjas Jokūbas Leipus.

BIC

„Svarbiausias tikslas – gerinti paslaugų teikimo kokybę atsižvelgiant į klientų interesus. Sėkmingai vykdyti ne tik esamus projektus, bet ir ieškoti naujų veiklos galimybių. Žinoma, sutelkti komandą naujiems tikslams, siekiant gerinti veiklų efektyvumo rodiklius“, – teigia naujoji UAB „Panevėžio gatvės“ direktorė V. Juodikienė.

Priminsime, kad naujo vadovo bendrovei „Panevėžio gatvės“ suskubta ieškoti po to, kai šių metų vasarį žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose pasklidusio panevėžiečio vaizdo įrašo, kuriame UAB  „Panevėžio gatvės“ kelininkų brigada duobę kelyje tvarko kojomis.

Po paviešinto įrašo iš pareigų pasitraukė ilgametis įmonės vadovas Gintaras Petrauskas.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

1 KOMENTARAS

 1. Fantastika. Super žinios įmonių valdyme, miesto tvarkymo reikaluose.
  Gal reikia dar specialistų į Panevėžio gatves. Yra daug Panevėžio konservatoriją
  baigusių bedarbių. O jei rimtai:
  -Kur aukštasis techninis išsilavinimas?
  -kur vadovaujamo darbo patirtis?
  -Kur bent minimalus supratimas kokias funkcijas atlieka Panevėžio gatvės?
  -Kieno pavedimu ta moteriškė čia prastumta?
  O jeigu ir reikėjo skirti moterį- tai Loreta Babilauskienė būtų kaip tik:
  -Turi pakankamai žinių ir kietumo.
  Tokio akibrokšto nedrįso net ir Matuzas.
  Valio skaidrumui ir viešumui, bei susitepusiems Juknai, Varnai, Paužai ir Račkauskui.
  Sėkmės buvusiems „Kartukams“

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.