Panevėžio centre gatvę remontuojantys darbininkai kliudė dujų vamzdį (ekstremalios situacijos skelbti nereikės)...

Panevėžio centre gatvę remontuojantys darbininkai kliudė dujų vamzdį (ekstremalios situacijos skelbti nereikės) atnaujinta

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Socialinių tinklų, Luko VARANAUSKO nuotr.

Panevėžyje uždarytas eismas pagrindinėmis J. Basanavičiaus ir Smėlynės gatvėmis. Šiandien šiek tiek prieš 11 val. Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, jog gatvių remonto darbus atliekantys darbininkai kliudė dujų vamzdį.

Dujų vamzdis kliudytas remontuojamoje A. Jakšto gatvėje.

BIC

Kaip naujienų portalui sakė Panevėžio priešgaisrinė gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausioji specialistė Vilma Vaiginytė, į įvykio vietą jau išskubėjusios priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgos.

„Mūsų pareigūnai tiesiog budės įvykio vietoje“, – teigė V. Vaiginytė.

Į įvykio vietą atskubėjo policijos pareigūnai bei Panevėžio miesto savivaldybės civilinės saugos specialistai.

Tiek J. Basanavičiaus, tiek Smėlynės gatvėje buvo susidariusios automobilių spūstys. Vairuotojų buvo prašoma rinktis kitą maršrutą.

Tvarko avarijos pasekmės

Panevėžio miesto Savivaldybės vyresnysis specialistas Kęstutis Klungis naujienų portalui JP aiškino, kad Smėlynės gatvė bus uždaryta tol, kol bus sutvarkytos avarijos pasekmės.

„Darbininkai dirba ir bando užaklinti dujų vamzdį ir sustabdyti dujų nutekėjimą. Ugniagesiai lieja vandenį ir dujininkai atlieka savo darbą. Ekstremalios situacijos, manau, skelbti nereikės. Bendrovė, kuri atlieka A. Jakšto gatvės remonto darbus, išsiaiškins, kaip buvo kliudytas dujų vamzdis. Nuostolių, žinoma, yra, bet yra draudimas ir padaryta žala bus atlyginta“, – pasakojo K. Klungis.

T. Kavaliauskas.

Rangovas privalės atlyginti žalą

ESO Ryšių su visuomene projektų vadovas Tomas Kavaliauskas naujienų portalui JP pateikė informaciją apie dujotiekio pažeidimą Panevėžyje.

„Panevėžyje dujotiekis pažeistas 12.10 val. Operatyviai atvyko ESO dujų brigada ir ėmėsi darbų lokalizuojant pažeistą dujotiekį. Visos kitos tarnybos veiksmų ėmėsi savu ruožtu. Be dujų buvo vienas ESO klientas. Jis informuotas apie pažeistą dujotiekį.  Lokalizavimo darbai užtruko apie 1,5 val. Kasimo darbus A. Jakšto gatvėje vykdo bendrovė „Eurovia Lietuva“. Rangovas, pažeidęs dujotiekį, turės atlyginti ESO patirtą žalą ir galimai bus nubaustas administracine tvarka. Dėl to spręs Valstybinė energetikos inspekcija“, – paaiškino T. Kavaliauskas.

A. Jakšto gatvės rekonstrukcija

Rekonstruoti A. Jakšto gatvė pradėta dar praėjusių metų rudenį. Tąkart vyko darbai pirmoje gatvės dalyje – nuo Stoties gatvės iki Liepų alėjos.

Dabar rekonstrukcija persikėlusi ir į antrąją A. Jakšto gatvės dalį. Todėl iki rugpjūčio 31 dienos yra uždaryta atkarpa nuo Smėlynės g. iki A. Jakšto g. 6A pastato.

Panevėžiečių patogumui liko neuždaryta A. Jakšto gatvės atkarpa nuo Liepų alėjos iki Panevėžio konsultacinės poliklinikos.

Ši gatvės dalis neuždaryta, kad Panevėžio gyventojai galėtų sėkmingai atvažiuoti ir į Konsultacinę polikliniką, ir į Respublikinę Panevėžio ligoninę.

Visai A. Jakšto gatvei sutvarkyti bus panaudota per 1,7 mln. eurų Europos Sąjungos ir miesto biudžeto lėšų. Panevėžio miesto biudžeto kraitis šiame projekte  – apie 400 tūkst. eurų.

Rangos darbus planuojama baigti rudenį. Juos atlieka bendrovė „Eurovia Lietuva“.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.